Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Отримуйте більше з АВТЕК

Звертаємо вашу особливу увагу, що в жовтні 2009 року в АВТЕК діє цілий пакет спеціальних пропозицій, акцій та бонусів, що будуть приємною несподіванкою для кожного автеківського покупця.

Найкращі умови розстрочки і лізингу на весь модельний ряд техніки в АВТЕК, крано-маніпуляторні установки в

подарунок до бортового автомобіля, а також автобетонозмішувачі за найнижчими на українському ринку цінами - кожен покупець обере найвигідніше рішення для свого бізнесу.

Отже, головна пропозиція цієї осені - найкращі, найвигідніші умови придбання автотехніки (весь модельний ряд Ford Cargo, МАЗ, КАМАЗ, CAMC)

у розстрочку та лізинг. Ексклюзивний фінансовий партнер АВТЕК, компанія "B2B Лізинг", пропонує справжню розстрочку терміном на 1 рік, з авансовим платежем 30%, без комісії, а також вигідний лізинг терміном на 2 роки, з авансовим платежем 20%, під 15% річних.

Вам потрібен автобетонозмішувач? Саме цієї осені відмінний вибір і найнижча ціна на міксери на базі шасі КАМАЗ. Міксери ТИГАРБО і від Туймазинського заводу автобетонобетонозмішувачів, об'єм 7 і 9 куб. м, автономний двигун - за ціною від 280 тис. грн! Знавці ринку будівельної спецтехніки не можуть не помітити, що фактично міксер купується за ціною шасі, тобто змішувальний барабан - це подарунок.

Ви давно хотіли бортовий автомобіль із краном-маніпулятором? В АВТЕК до 31 жовтня 209 р. на низку бортовиків встановлено крани-маніпулятори вартістю в 1 грн! Ціла лінійка крано-маніпуляторних установок виробництва Італії та Японії, з вантажопідйомністю від 1,85 до 5,8 т, на базі бортових автомобілів FORD Cargo, МАЗ, КАМАЗ – найкраща акційна пропозиція на ринку кранів-маніпуляторів.

29.09.2009