Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Причепи і причіпне обладнання для тракторів МТЗ

Причепи для тракторів дозволяють перетворити спецтехніку в транспорт, призначений для перевезення різних вантажів. Розрізняють універсальні та вузькоспеціалізовані моделі. Перші призначені для транспортування будь-яких матеріалів, незалежно від структури. Другі дозволяють використовувати сипучі вантажі, рідкі, корм для тварин і т. Д. Саме це потрібно враховувати при покупці.

Конструкція причіпного обладнання для тракторів

Тракторні причепи відрізняються дуже простою конструкцією. У неї входять наступні вузли:

  • ходова частина і колеса;
  • рама;
  • підйомний механізм;
  • причіпний пристрій;
  • кузов.

Завдяки граничній простоті конструкція причепа для трактора відрізняється довговічністю служби і ремонтопридатністю. При наявності запасних частин будь-яка поломка може бути усунена в найкоротші терміни.

Залежно від пристрою ходової частини, розрізняють напівпричепи і причепи для трактора. Перший тип може бути одноосьовим і багатовісним. Така спеціальна техніка використовується з тяговими тракторами: шасі базової техніки бере на себе частину ваги вантажу. Другий тип - багатоосні транспортні пристосування, в яких все навантаження припадає на власне шасі. Напівпричепи простіше в управлінні, особливо при русі заднім ходом.

Можливості обладнання для трактора

Сучасні моделі спецтехніки здатні справлятися з будь-якими завданнями, пов'язаними з транспортуванням матеріалів. Багато відомих виробників займаються випуском таких агрегатів. Причіпне обладнання стає простішим в обслуговуванні: система оснащується гідравлічними підйомниками, що забезпечують зручність і швидкість.

Купити причіп для трактора відомого виробника - значить помітно прискорити виконання будь-якого процесу, будь то ремонт дороги або перевезення матеріалів для будівництва. Спецтехніка безвідмовно працює в будь-яких температурних умовах і не вимоглива до якості дорожнього покриття. Ціна обладнання з країн ближнього зарубіжжя нижче, хоча продукція не поступається за якістю відомим маркам.

Придбання причепа для трактора в Україні

Продаж причепів для тракторів на вигідних умовах в Україні можлива завдяки компанії Автек. Підприємства з Києва та інших міст завжди зможуть замовити тут якісну спецтехніку від кращих виробників.

Компетентні співробітники Avtek порадять конкретну модель обладнання для певних завдань, поставлених клієнтом. Компанія пропонує також оригінальні запчастини до механізмів. Покупців чекають вигідні умови співпраці, покупка техніки в кредит і лізинг.