Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Навісне обладнання для тракторів МТЗ

Обладнання навісне для тракторів МТЗ робить спеціальну техніку багатофункціональної. Використання якісного навісного обладнання на МТЗ дозволяє замінити цілий автопарк техніки, а на установку буде потрібно мінімум часу.

Навісне обладнання для тракторів МТЗ: основні види

Навісне обладнання для трактора МТЗ допомагає створити в спецтехніку для:

  • вантажно-розвантажувальних робіт (фронтальні вила);
  • будівництва дорожнього покриття і проведення ремонту асфальту;
  • перевезення вантажів (крани-маніпулятор);
  • догляду за газоном (косарки);
  • риття траншей і будівництва комунікацій (екскаваторні установки, шнекові бури);
  • збиральних робіт (дорожні щітки, відвали для снігу і землі) і т. д.

Купити навісне обладнання для тракторів необхідно для компаній, які займаються перерахованими вище роботами, наприклад, для комунальних господарств.

Переваги тракторної спеціальної техніки

Тракторна спецтехніка відрізняється збільшеним терміном служби і ремонтопридатністю. Протягом останніх 40 років конструкція силових вузлів МТЗ-80 і їх розміри практично не змінилися. Це означає, що нинішнє навісне обладнання на МТЗ підійде навіть до моделей, яким кілька десятків років. Агрегати підключаються до валу відбору потужності, а монтаж нової установки займає не більше двох годин. Це дозволяє підготувати спеціальну техніку до певних робіт в найкоротші терміни.

Більшість основних вузлів має деталі уніфікованих розмірів, тому практично будь-яка поломка може бути усунена дуже швидко і прямо на місці. Купити навісне обладнання для трактора МТЗ - значить істотно розширити можливості підприємства при мінімальних витратах. Установки відрізняються оптимальним співвідношенням якості та ціни.

Пристрої будуть затребуваними в будь-який час року. Техніка не почне простоювати без діла, як це можливо з агрегатами, які виконують тільки сезонну роботу. Гранична простота конструкції і зручний доступ до головних вузлів забезпечують комфортну експлуатацію.

Придбання спецтехніки для МТЗ в Україні

Купити навісне обладнання для МТЗ найзручніше, звернувшись в Автек. Один з напрямків діяльності компанії - продаж таких установок в Києві і інших містах України.

Автек безпосередньо співпрацює з виробником, що дозволяє встановлювати оптимальні ціни для покупців. Тут підприємці також зможуть замовити запасні частини до установок. Надійні агрегати доступні в кредит або лізинг: компанія Avtek йде назустріч клієнтам, надаючи найвигідніші умови.