Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Самоскиди МАЗ

Самоскид - тип вантажівки з кузовом, гідравлічно нахиляється для вивантаження вантажу. Використовується для транспортування навалочних, сипучих і інших вантажів. У нас ви можете купити дорожні, позашляхові, кар'єрні самоскиди МАЗ для будівельних, комунальних, сільськогосподарських робіт.

Самоскиди МАЗ: опис, переваги

Перші самоскиди Мінського автозаводу з'явилися в 1955 році. Вони добре себе зарекомендували, і сьогодні вантажна техніка даного виробника експлуатується в багатьох країнах.

Оснащення і характеристики дорожніх і кар'єрних самоскидів МАЗ:

  • Двигун зі зниженим відсотком викидів в атмосферу Euro-5;
  • Механічна коробка передач;
  • Гідропривід - для більш швидкої вивантаження;
  • Комфортна кабіна з поліпшеним оглядом
  • Якісне шасі - на підвісці потужні вантажопідйомні ресори, що збільшує міжремонтний пробіг;
  • Амортизатори забезпечують стійкість автомобілів при русі по дорогах з поганим покриттям.

Серед переваг можна відзначити недорогі запчастини і простоту в обслуговуванні. Великий кліренс дає можливість експлуатувати самоскиди в кар'єрах, на польових дорогах, в умовах високого снігового покриву.

Де купити дорожній і кар'єрний самоскид МАЗ

Компанія Автек - це офіційний дилер Мінського автомобільного заводу в Україні. У нас ви можете купити нові самоскиди МАЗ за вигідною ціною, в тому числі в лізинг і кредит. Також ми здійснюємо гарантійне, післягарантійне обслуговування спецтехніки даного виробника, продаємо комплектуючі, навісне, причіпний, напівнавісними обладнання та запчастини. Для покупки дорожніх і кар'єрних самоскидів МАЗ потрібно зв'язатися з відділом продажів за номером +38 044 496-00-00 або залишити онлайн-заявку на сайті Автек.