Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Контейнеровозні напівпричепи МАЗ

Контейнеровозні напівпричепи МАЗ - надійне обладнання для вантажівок. Вони здобули популярність ще з 70-х років, коли саме цей виробник випускав машини для міжнародних вантажних перевезень. Напівпричіп МАЗ - спецтехніка з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Вона ні в чому не поступається закордонним аналогам, але вартість нижче.

Різноманітність спецтехніки МАЗ

Напівпричепи-контейнеровози МАЗ виготовлені з урахуванням всіх сучасних вимог до вантажоперевезень. Вони технологічні, безпечні, витривалі. Напівпричіпні платформи призначені для перевезення контейнерів.

Залежно від обраної моделі спеціальної техніки або самого тягача вибирається і контейнеровозний напівпричіп. Перевезення одного 20-футового контейнера здійснюється за допомогою моделі з двома осями. Трьохосевий автомобільний напівпричіп-контейнеровоз відрізняється більшою вантажопідйомністю. Така спецтехніка може перевозити вже два контейнери або один 40-футовий.

Переваги спеціальної техніки МАЗ

Устаткування Мінського автозаводу вибирають в зв'язку з такими перевагами:

  • Невибагливістю обслуговування - спеціальна техніка для фур не вимагає якісного дорожнього покриття або особливого температурного режиму експлуатації. Екстремальні навантаження і низька якість доріг ніяк не відбиваються на працездатності.
  • Високою надійністю - застосування високоякісної сталі дозволило захистити метал від корозії на багато років вперед. Інші вузли також відрізняються стабільною роботою будь-яких умов.
  • Зручністю використання - контейнеровоз-напівпричіп виготовлений в повній відповідності з міжнародними стандартами якості та безпеки.
  • Універсальністю - спецтехніка сумісна не тільки з автомобілями МАЗ, а й з технікою інших світових автогігантів.

Технологічністю - в обладнанні є все необхідне для поїздок на великі відстані (система гальмування та стійкості, гідравліка, освітлення).
Техніка білоруської компанії випускається в декількох варіантах комплектації, що дозволяє вибрати найкращий варіант.

Купівля напівпричепа-контейнеровоза в Україні

Продаж напівпричепів-контейнеровозів - один з напрямків діяльності компанії Автек. Вона пропонує обладнання для вантажних перевезень в Києві і інших містах України. Замовити і купити напівпричіп-контейнеровоз від МАЗ в Avtek зможе будь-яке підприємство країни.

Компанія надає вигідні умови співпраці, різні варіанти комплектації, запчастини до встаткування. Фахівці завжди допоможуть консультаціями, підкажуть модель залежно від поставлених клієнтом завдань.