Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Комунальна техніка МАЗ

Комунальна техніка дозволяє підтримувати міське господарство в належній чистоті, своєчасно вивозити тверді побутові та харчові відходи і прибирати вулиці. Ще одне призначення - утримувати в справному стані інженерні мережі, в тому числі і каналізаційні системи.

Дорожньо-комунальна техніка МАЗ користується в Україні популярністю не тільки завдяки високим технічним характеристикам, а й за рахунок співвідношення ціна-якість. Підприємство МАЗ вважається одним з найстаріших на території країн СНД, в даний час спецтехніку можна замовити на сайті Avtek в Києві.

Пропоновані моделі спецтехніки

Компанія «Автек» вважається офіційним дилером заводу вже більше 22 років, що дає можливість поставляти повну лінійку комунальної спецтехніки за вигідними цінами. Споживачі можуть купити такі її види:

  • Сміттєвози. Комунальна техніка МАЗ має моделі з різним обсягом кузова бічний або фронтального завантаження. Автомобілі адаптовані під баки європейських стандартів, процес завантаження / розвантаження виконується оператором за допомогою спеціальних гідравлічних маніпуляторів. Для збільшення ефективності сміття трамбуєтся - збільшується його щільність, зростає кількість прийнятих баків.
  • Асенізатори. Комунальна техніка використовується для очищення вигрібних ям або зливових накопичувачів глибиною до 8 метрів. Потужний насос забезпечує швидке всмоктування мулу - яма максимально очищається, збільшується інтервал критичних наповнень. Рекомендується купити для обслуговування як міських, так і сільських каналізаційних мереж.
  • Пилососи. Спеціальна дорожньо-комунальна техніка для прибирання магістралей, міських вулиць, площ та скверів. За рахунок використання дорожніх машин вдається швидко прибрати міські об'єкти після масових заходів.
  • Потужність двигуна і корисний розмір ємностей комунальної техніки МАЗ залежать від конкретної моделі. Конструкція техніки комунальної повністю виключає прокидання сміття або проливання рідкої фракції під час транспортування до місця утилізації. Комплектність комунальної дорожньої техніки замовляється покупцями після попереднього узгодження з представниками компанії.

Гарантії компанії «Автек»

Ми присутні на ринку України більше 20 років, за цей час придбали багато постійних клієнтів. До кожного здійснюється індивідуальний підхід, всі технічні та фінансові питання з продажу дорожньо-комунальної техніки вирішуються максимально оперативно. За бажанням вона обслуговується, в штаті компанії є досвідчені механіки, повний комплект необхідних інструментів і спеціального обладнання. У нас можна купити комунальну техніку за безготівковий розрахунок за вигідними цінами в кредит або лізинг.