Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Дорожня техніка МАЗ

Дорожня техніка МАЗ - надійні механізми для роботи в будь-яких умовах. Особливо популярні снігоприбиральні машини МАЗ комплексної дії. Вони виконують кілька важливих функцій. Так, за допомогою снігоприбиральних машин MAZ можна швидко очистити дорожнє покриття від забруднень, льоду, снігу, провести обробку з метою запобігання полою.

Чому машини МАЗ такі популярні?

Бульдозерна техніка для будівництва трас, самоскиди та інші види обладнання від білоруського виробника дуже популярні на території країн СНД. Головна причина такої затребуваності - витривалість. Дорожня снігоприбиральна техніка цього бренду здатна витримати екстремальні навантаження. Досі успішно експлуатуються вантажні автомобілі, випущені понад 40 років тому.

Друга причина популярності - обладнання для прибирання від MAZ не вимогливе до якості палива. Машини гарантовано зможуть працювати навіть на не якісному пальному. При цьому не буде ніяких серйозних наслідків для механізмів.

Спеціальна дорожня техніка - багатофункціональні механізми. В автомобілі МАЗ використовуються імпортні установки і обладнання, яке суттєво збільшує можливості. Наприклад, солерозкидач забезпечить розсіювання по проїжджій частині хімічних реагентів без необхідності контакту людини з ними. Все відбувається в автоматичному режимі. Частка доріг стала набагато простіше.

Комунальна дорожня техніка від МАЗ - це не тільки снігоприбиральні машини. В асортименті виробника є обладнання для догляду за проїзною частиною круглий рік.

Дорожня спецтехніка від MAZ має масу інших переваг:

  • високу прохідність - сучасна дорожня техніка призначена для роботи в умовах товстого снігового покриву;
  • комфорт для водія - техніка дорожня має кабіну з усім необхідним обладнанням для збереження високої працездатності протягом зміни, незалежно від погоди;
  • високі експлуатаційні характеристики - збиральна техніка впорається із завданнями, що не під силу спецтехніки інших брендів.

Також варто відзначити, що обладнання витрачає менше паливно-мастильних матеріалів.

Купівля комунальної спецтехніки МАЗ

Якщо хочете купити дорожню техніку високої якості за ринковими цінами в Україні, вигідніше за все зробити це за допомогою компанії Автек. Комунальні підприємства Києва та інших міст зможуть замовити тут сучасне обладнання високої якості.

Компанія Avtek не перший рік займається продажем таких механізмів, тому пропонує найвигідніші умови. При необхідності можна придбати машини в кредит або отримати інші цікаві пропозиції.