Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Комунальна техніка Hidro-Mak

Турецький виробник комунальної техніки Hidro-Mak більше 50 років присутня на ринку спецобладнання. Сьогодні замовити його продукцію можуть клієнти з тридцяти країн світу на всіх континентах, більше 45% - продаж на експорт. В Україні офіційним представником є ​​автохолдинг Avtek.

Комунальна техніка Hidro-Mak проста в експлуатації, не вимагає складних регулювань і дорогих витратних матеріалів. Для виготовлення дорожньої комунальної спецтехніки використовуються тільки якісні конструкційні марки вуглецевих сталей, всі поверхні оброблені особливо стійкими полімерними барвниками для захисту від корозії. Ергономічне розміщення важелів управління забезпечує оператору відмінний огляд дій маніпулятора і повну безпеку праці.

Переваги спецтехніки Hidro-Mak

Позитивні відгуки численних користувачів дорожньо-комунальна техніка має за рахунок використання сучасних інноваційних розробок. Встановлено проста гідравлічна схема, деталі високої якості. Конструкція має такі технічні особливості:

  • тандемний насос - використовується для одночасної навантаження й пресування сміття;
  • оптимальне розташування блоку управління і камери заднього огляду - гарантується безпека експлуатації;
  • система автоматики - можливе ручне або автоматичне навантаження контейнерів;
  • великий вибір моделей - клієнти підбирають дорожньо-комунальну техніку під свої потреби;
  • товщина підлоги 4 мм, товщина стінок 3 мм - гарантується велика механічна міцність конструкції, виключаються критичні деформації;
  • місткість бункера коливається в межах 8-23 куб. м - розширюються сфери використання комунальної спецтехніки.

Сміття пресується, тривалість операції не перевищує однієї хвилини, коефіцієнт стиснення при задній завантаженні - 7, при бічній - 3. Перший вид дорожньо-комунальної техніки забезпечує більш ефектне використання обсягу. Для запобігання забрудненню вулиць рідкими відходами комунальної дорожньої технікою внизу бункера встановлений приймальний бак - виконуються вимоги санітарних організацій.

Пресуюча плита приводиться в рух 10-ма гідравлічними циліндрами, за рахунок чого створюються великі сумарні зусилля тиску.

Продаж обладнання в Avtek

У «Автек» можна купити комунальну техніку за безготівкові, в кредит і лізинг на шасі МАЗ або Ford Trucks. Кожен вид має свої технічні характеристики і ціну, з різним обсягом і типом навантаження, розрахований під певні марки сміттєвих контейнерів. Для сідельних тягачів рекомендується купити спеціальний напівпричіп з автономним двигуном. Така техніка комунальна дозволяє максимально ефективно використовувати автомобіль: для збирання сміття в Києві і як тягач для перевезення різних вантажів.