Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Комунальна техніка Hidro-Mak

Турецький виробник комунальної техніки Hidro-Mak понад 50 років є присутнім на ринку спецобладнання. В Україні офіційним представником компанії є автохолдинг Avtek, який здійснює продаж техніки та комплектуючих Hidro-Mak, а також сервісне обслуговування.

Особливості техніки Hidro-Mak

Комунальна техніка Hidro-Mak проста в експлуатації, не вимагає складних регулювань та дорогих витратних матеріалів. Для виготовлення дорожньої комунальної спецтехніки використовуються тільки якісні конструкційні марки вуглецевих сталей, всі поверхні оброблені стійкими полімерними барвниками для захисту від корозії. Ергономічне розміщення важелів управління забезпечує оператору чудовий огляд дій маніпулятора та повну безпеку.

Переваги спецтехніки Hidro-Mak

За відгуками покупців, техніка Hidro-Mak чудово підходить для експлуатації у вітчизняних умовах. Так, зокрема на сміттєвозах Hidro-Mak встановлена ​​проста гідравлічна схема та деталі високої якості. Конструкція має такі технічні особливості:

  • Тандемний насос - використовується для одночасного навантаження та пресування сміття;
  • Оптимальне розташування блоку керування та камери заднього огляду – гарантує безпеку експлуатації;
  • Система автоматики - можливе ручне або автоматичне навантаження контейнерів;
  • Великий вибір моделей – клієнти підбирають шляхово-комунальну техніку під свої потреби;
  • Товщина підлоги 4 мм, товщина стінок 3 мм гарантується велика механічна міцність конструкції, виключаються критичні деформації;
  • Місткість бункера коливається не більше 8–23 кубометрів — розширюються сфери використання комунальної спецтехніки.

Сміття пресується, тривалість операції не перевищує однієї хвилини, коефіцієнт стиснення при задньому завантаженні - 7, при бічній - 3. Для попередження забруднення вулиць рідкими відходами внизу бункера встановлено приймальний бак - так виконуються вимоги санітарних норм. Пресуюча плита приводиться в рух 10 гідравлічними циліндрами, за рахунок чого створюються великі сумарні зусилля тиску.

Де придбати комунальну техніку Hidro-Mak в Україні

Українська компанія Автек – офіційний представник Hidro-Mak. Ми продаємо спецтехніку цього виробника в кредит та лізинг. Також можна замовити комплектуючі, додаткове обладнання, запчастини. Для цього можна зв'язатися з відділом продажів компанії за номером +38 044 496 00 00 або залишити онлайн-заявку на цьому сайті.