Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Коммунальная техника Ford Trucks

Автомобільна компанія Ford не вимагає додаткової реклами. Вона розробляла революційні нововведення, що роблять вплив на розвиток світової автомобільної промисловості.

На ринку України комунальна техніка Форд Тракс працює з 2008 року, це найсучасніші механізми спеціального призначення. Виготовляються вони на підставі шасі Ford Trucks, мають сучасний двигун Ford Ecotorq, екологічна безпека відповідає нормативам Euro-5 і Euro-6.

Яка комунальна техніка пропонується споживачам?

Модельний ряд дорожньо-комунальної техніки враховує вимоги спеціалізованих компаній, дозволяє їм виконувати свої зобов'язання в зазначений термін і з оптимальними фінансовими витратами. З урахуванням необхідних заходів з підтримки чистоти в населених пунктах ми пропонуємо своїм потенційним клієнтам наступну комунальну техніку Ford Trucks.

Сміттєвози

Є кілька моделей комунальної техніки з різною місткістю і способом навантаження, вони розраховані під певні типи контейнерів. Деякі моделі можуть автоматично мити ємності для відходів - мінімізується ймовірність поширення різних епідемій. Для особливо складних умов збирання сміття в обмежених міських умовах розроблена портальна спецтехніка зі зменшеним радіусом повороту і габаритними розмірами.

Пилососи

Сміття всмоктується потужним вентилятором, ефективні фільтри виключають зворотний викид дорожньо-комунальної технікою дрібних фракцій в атмосферу. Дорожня комунальна спецтехніка Форд Тракс застосовується як для прибирання міських вулиць, так і площ і скверів після масових заходів.

Поливомийні машини

Великий бак для води забезпечує прибирання комунальної машиною значних площ без необхідності припинення робіт для технологічної заправки. Регулюються швидкість потоку і радіус викиду рідини. Комунальна техніка Ford Trucks використовується як для періодичної планового прибирання, так і для підвищення вологості повітря. Передбачено використання комунальної дорожньої техніки під час проведення спеціальних епідеміологічних і санітарних заходів.

Мулососні і каналопромивальні машини

Це спеціальна техніка комунальна для обслуговування вигрібних ям і каналізаційних систем. Великий тиск водяного потоку ефективно усуває засмічення, в тому числі і механічні. Інноваційний насос створює значне розрідження, що дає можливість засмоктувати в ємність відкладення з великою в'язкістю.

Продаж спецтехніки від Avtek: переваги

У нас можна не тільки купити комунальну техніку, а й замовити її в кредит або лізинг. Ціни ринкові, вигідні умови співпраці, працюємо по всій Україні.