Грузовые автомобили, спецтехника, пассажирский транспорт и тракторы. Запчасти и сервиc.

СМІТТЄВОЗИ FORD TRUCKS З'ЯВИЛИСЬ В КИЄВІ

Напевно, всі знають вантажівки важкого класу Ford Trucks, які представлені на українському ринку вже не перший рік. Ці машини зустрічаються на вітчизняних дорогах з різними кузовними надбудовами - як самоскидів, міксерів, а також різної комунальної техніки. Особливо варто відзначити сміттєвози.

Це сміттєвози турецького виробника Hidro-Mak, які набули широкого поширення на «рідному» шасі Ford Trucks. Вони вже повним ходом експлуатуються по регіонах - і ось недавно одна з таких машин, на базі Ford Trucks 1833 (4х2) - була помічена і в Києві.

 

Нагадаємо, що в Україні офіційним дилером Ford Trucks є компанія АВТЕК, яка за підсумками 2018 року стала лідером ринку серед вантажівок важкого класу. Компанія займає лідируючі позиції і в сегменті сміттєвозів із заднім завантаженням. І тут вона пропонує техніку Hidro-Mak з бункерами різної місткості - від 13 до 20 кубометрів. Нещодавно з'явилася і цікава новинка - сміттєвоз з системою автоматичної мийки контейнерів.

Сміттєвози Hidro-Mak на шасі Ford Trucks вже працюють у багатьох українських містах: у Харкові 43 од., В Маріуполі - 30 од .., в Дніпрі - 20 од. Після трьох років експлуатації комунальні служби відзначають зниження експлуатаційних витрат на 25%.

Джерело: autocentre.ua