Грузовые автомобили, спецтехника, пассажирский транспорт и тракторы. Запчасти и сервиc.

ЗНАЙОМСТВО З OPET НА АГРО-2018

06 червня 2018 року об 11:00 у Києві відбулася прес-конференція OPET — провідного турецького виробника мастильних матеріалів. Захід проводився в рамках ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2018» у столичному НК «Експоцентр України», що за адресою: пр-т Ак. Глушкова, 1.

Учасники прес-конференції докладно ознайомились з лінійкою високоякісних мастильних матеріалів OPET та задали свої питання представникам виробника. Всіх акредитованих журналістів чекав несподіваний подарунок — вони отримали презентаційний комплект моторної оливи торговельної марки OPET. На думку експертів компанії, це дозволить на практиці переконатися у відмінних характеристиках мастильних матеріалів та в їх відповідності найжорсткішим європейським стандартам якості. 
Бренд OPET добре відомий на світовому ринку. Історія компанії почалася понад півстоліття тому — в далекому 1966 році. За цей час підприємство здобуло унікальний технічний досвід і перетворилось на одного з найбільших турецьких промислових гігантів. Моторні оливи та інша продукція OPET виробляється на потужностях, розташованих у Ізмірі. 

 «OPET пропонує своїм клієнтам в усіх галузях автомобільної промисловості послуги й товари, підкріплені величезним досвідом і фахівцями. Ми рухаємось вперед, спираючись на принцип безперервного розвитку та інновацій і задовольняючи очікування ринку за рахунок широкого асортименту високоефективних продуктів, — говорить Мурат Сейхан, генеральний директор компанії OPET, — Ми впевнено працюємо на українському ринку, де здійснюємо інвестиції відповідно до стратегії розвитку за кордоном. Приємно ділитись власним досвідом, отриманим під час плідної співпраці з галузевими гігантами в Туреччині, особливо — щодо сільськогосподарських мастильних матеріалів для наших українських клієнтів». 

Лінійка продукції OPET включає широкий асортимент моторних і трансмісійних олив, антифриз, консистентних мастил та гальмівної рідини для обслуговування легкових і вантажних авто, сільськогосподарської техніки, мотоциклів і водного транспорту. Це дозволяє повністю задовольнити потреби широкого кола приватних і корпоративних споживачів.

Нижче деякі з лінків на статті (всього близько 20-ти):

1.      http://www.avtomir.ua/details/periphery/v-ukraine-poyavilsya-novyiy-brend-motornyih-masel/

2.      https://www.autocentre.ua/news/v-ukraine-predstavili-motornye-masla-novogo-brenda-583721.html

3.      https://realist.online/news/znakomstvo-s-opet-na-agro-2018-ukraincam-predstavili-novyj-brend-motornyh-masel-novost-kompanij

4.      http://www.ukr.life/uk/news-ua/ukraine-ua/svitove-partnerstvo-ukrayintsyam-predstavili-novij-brend-motornih-oliv-opet/

5.      http://www.dsnews.ua/novosti_kompaniy/znakomstvo-s-opet-na-agro-2018-ukraintsam-predstavili-novyy-07062018135000

6.      https://agroreview.com/news/v-ukra%C3%AFnu-zajshov-najbilshyj-tureckyj-vyrobnyk-mastyl-dlya-ahrotehniky