Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

FORD Cargo 3535 - успішний "кар'єрист"!

16 вересня 2011 р. у Львові відбулася презентація самоскида нового покоління FORD Cargo 3535D. Тест-драйв у реальних умовах у справжнісінькому кар'єрі організовано львівським торгово-сервісним підприємством "АВТЕК-Захід".

Присутні на презентації представники великих львівських підприємств відзначили позитивні відмінні характеристики нової моделі 3-осного самоскида:
- високий кліренс
- простота конструкції підвіски
- енергоакумулятори на передній осі
- оглядовість дзеркал
- економічна витрата пального (під час "порожнього" перегону 21,2 л/100км, у кар'єрі - 46,6 л/100 км. З повним завантаженням у змішаному циклі кар'єр-дорога-траса-будмайданчик - 39,8 л/100 км)
- підвищена прохідність (машина показала неодноразові чудові показники на піщаних барханах кар'єра, де проходили випробування)
- об'ємність кузова: в кузов поміщається 20 м3 піску (перевірено на контрольних вагах), що перевищує задокументований заводом показник - кузов об'ємом 16 м3

Переваги самоскида порівнювали з іменитим "західним" аналогом вантажної іномарки. Гостям було запропоновано презентаційну гру "Знайди переваги на 20 тисяч євро". FORD Cargo 3535D, що коштує на 20 тисяч євро дешевше, ніж порівнюваний західний зразок, показав вищий кліренс, європейські виробники комплектуючих для обох машини ідентичні (наприклад, мости, ходова, коробка передач), але водночас витрата пального в самоскида FORD була меншою на 2 л. Свідки тест-драйву одностайно зійшлися на спільній думці - за ідентичних технічних характеристик і витрати палива навіщо платити більше?
Нова модель самоскида вже пройшла випробування не тільки в кар'єрі, а й пройшла "випробовування" славою - на початку вересня на каналі СТБ транслювалося нове кулінарне конкурсне шоу, в якому самоскид FORD Cargo 3535D привіз і розвантажив для конкурсантів понад 10 т золотистої ріпчастої цибулі.

19.09.2011