Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

У Супермаркеті запчастин "АВТЕК" відкрито новий напрямок - акумулятори

Високоякісні сплави свинцю, є основною складовою батареї. Саме чистий свинець і його високо якісні (а значить, і дорогі) сплави є запорукою виробництва винятково надійного акумулятора, який повинен забезпечити своєму власникові стабільність експлуатації його автомобіля в найекстремальніших умовах.

Про компанію:
Підприємство випускає стартерні свинцево-кислотні акумуляторні батареї ТМ "A-MEGA" модифікації "A-MEGA" Special і "A-MEGA" Premium ємністю від 44 А/год до 225 А/год, призначені для запуску двигуна автомобіля.


Виготовлений із застосуванням інноваційних гібридних технологій акумулятор ТМ "A-MEGA" гарантує:

 

- Повну необслуговуваність.
Гібридна технологія нового покоління передбачає низьку витрату води. При нормативі EN споживання води - не більше 4г./Аг, результат тесту акб "A-MEGA" - 0,3-0,5г./Аг.
- Високу безпеку.
Центральна газовідвідна система Kamina з полум'ягасником захищають батарею від самозаймання, що робить застосування батареї найбільш безпечним.
- Покращені стартерні характеристики.

 

Унікальна геометрія решітки, зміщене до центру вушко.
- Високу надійність в експлуатації та низький саморозряд.
Під час міжкоміркового паяння використовуються спеціальні елементи, які перешкоджають саморозряду батареї, що зі свого боку дає можливість використовувати її в найбільш екстремальних умовах.
- Довговічність акумуляторної батареї і високу корозійну стійкість.
Електроліт підвищеної чистоти власного виробництва, виготовлений за технологією та на обладнанні компанії Kustan - одного з провідних розробників і постачальників технологій і know-how у сфері виробництва електроліту.
- Надійний запуск двигуна за вкрай низьких або високих температур.

Стабільно високі струми за тривалого режиму розряду. У тесті на холодну прокрутку за мінімальної норми EN в 90 сек і максимальної в 150 сек, результат акб "A-MEGA" - 180 сек.
Акумулятори ТМ "A-MEGA" Premium мають більш вдосконалену конструкцію, більш високі пускові струми і більш тривалий термін гарантії порівняно з акумуляторами ТМ "A-MEGA.

09.09.2011