Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

ТОВ "Супермаркет запчастин АВТЕК" став дилером ЗАТ "Рославльський автоагрегатний завод АМО ЗІЛ"

Чітке дотримання поставленої мети в переговорах про співпрацю принесло АВТЕКу ще один статус дилера на території України. З жовтня асортиментний ряд запчастин АВТЕКа доповниться якісною гальмівною апаратурою виробництва РААЗ (каталог продукції).

Про завод:

ЗАТ "Рославльський автоагрегатний завод АМО ЗІЛ" - найбільший машинобудівний комплекс з виробництва автомобільних компонентів, що динамічно розвивається.
Його історія починається зі створеного 1959 року заводу пересувних електростанцій, на базі якого Вищою Радою Народного Господарства СРСР у березні 1964 року було ухвалено рішення про організацію заводу "Автозапчастина" - філії ЗІЛа.
У 1964 році завод "Автозапчастина" випускав мости до автобусів ЗІЛ-127, через рік (1965) приступили до серійного виробництва запчастин до автомобіля ЗІЛ-164.
Ще через рік (1966) на заводі почалося масове виробництво запчастин до автомобілів ЗІЛ-130.
1981 року завод "Автозапчастина" було перейменовано на Рославльський автоагрегатний завод, а 1994 року завод став акціонерним товариством закритого типу "Рославльський автоагрегатний завод АМО ЗІЛ".
Нині виробництво випускає понад 11О модифікацій пневматичних гальмівних апаратів для автомобілів, автобусів і тракторів таких марок як: ЗІЛ,МАЗ, КамАЗ, Урал, КрАЗ, ПАЗ, ГАЗ та інші, а також причепів і напівпричепів.
Комплектуючі вироби гальмівних апаратів (за винятком гумотехнічних виробів) власного виробництва.

Вироблена продукція проходить 100% контроль якості. Вся продукція сертифікована.

06.09.2011