Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

АВТЕК - тричі найкращий дилер

Грудень 2010 року, що минув, став місяцем підбиття підсумків роботи і приніс АВТЕК чергове визнання кращим дилером одразу у кількох постачальників грузової техніки і запасних частин.

З 2003 р. АВТЕК зберігає міцні лідерські позиції з продажу двигунів і запасних частин ММЗ на території України. І ось уже втретє Супермаркет запчастин АВТЕК визнаний адміністрацією Мінського моторного заводу найкращим дилером в Україні. Будучи офіційним дилером ПРУП "Мінський моторний завод", "Супермаркет запчастин АВТЕК" пропонує багатоцільові дизельні двигуни ММЗ для тракторів, автомобілей, автобусів, сільськогосподарських, дорожних і ін. спеціальних машин, а також промислових установок.

У 2010 році АВТЕК в черговий раз підтвердив свої лідируючі позиції на ринку України з продажу авто- і спецтехніки КАМАЗ. Понад 10 років кожен четвертий КАМАЗ, що продається в Україні, виїжджає зі стоянки АВТЕК. За підсумками 2010 р. частка ринку АВТЕК з продажу автомобілів КАМАЗ становить 26,5%. На щорічних грудневих зборах дилерів Камського автозаводу відзначено високий рівень сервісного та гарантійного обслуговування, які надаються в мережі торгово-сервісних підприємств АВТЕК власникам техніки КАМАЗ. Нашій компанії крім звання "Кращий дилер КАМАЗ" вручено спеціальний диплом "За досягнення в галузі технічного переозброєння і модернізації виробництва сервісного центру на території України в 2010 році". Успішні продажі АВТЕК продукції КАМАЗ також відзначені дипломом "Кращий дилер з продажу запчастин на території України в 2010 році".

Щорічно, ось уже понад 12 років, кожен третій МАЗ, що продається в Україні, реалізується в торгово-сервісній мережі АВТЕК. За підсумками 2010 р. частка ринку АВТЕК з продажу автомобілів МАЗ становить 35,1%, що на 10,5% краще результатів минулого року. Таким чином, Автомобільний холдинг АВТЕК в черговий раз підтвердив свої лідируючі позиції на ринку України з продажу авто- і спецтехніки МАЗ і удостоївся Диплома від ВАТ "МАЗ" в номінації "Кращий дилер з реалізації грузової техніки МАЗ в Україні за підсумками 2010 року".

Також продовжують утримувати міцні позиції торгові марки FORD і CAMC, які є флагманами модельного ряду вантажної авто- і спецтехніки АВТЕК.

Успішний результат, як відомо, складається з багатьох, успішно завершених складових. Досягнуті успіхи з продажу вантажної техніки дали змогу АВТЕК зайняти 18,4% ринку всієї нової вантажної техніки, що продається в Україні. Як і раніше відмінні результати демонструє компанія "Супермаркет запчастин АВТЕК", традиційно утримуючи близько 30% українського ринку запчастин до вантажної та сільськогосподарської техніки.

У новому 2011-му році АВТЕК також планує залишатися авторитетним лідером ринку вантажної техніки в Україні. Крім розвитку і вдосконалення торгово-сервісної мережі АВТЕК в регіонах, холдинг планує розширити свій асортимент новими брендами вантажної техніки від світових виробників.
13.01.2011