Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Турецькі навантажувачі Сukurova - вже в Україні


Ми впевнені, що ця якісна техніка знайде широке застосування в нашій країні. Землерийна і дорожно-будівельна техніка,

що випускається під торговими марками Sany, Hidromek і Çukurova, спроектована за критерієм підвищеної надійності та адаптована для використання в Україні.

Асортимент "Автек" розширено всім модельним рядом колісних екскаваторів-навантажувачів Çukurova (Туреччина) масою від 7 до 9 т. Турецька техніка вже давно знаходить широке застосування в усьому світі. У цій країні розміщені заводи багатьох відомих виробників. Відмінними рисами техніки Çukurova, крім її визнаної якості (продукція цієї компанії продається в багатьох країнах Європи, Африки та Азії), є низькі терміни поставки (два-три тижні, тоді як багато інших дилерів намагаються "вкластися" в 30-40 днів).

Крім "турків" Çukurova, в 2007 році продуктовий портфель "Автек" розширився китайською технікою Sany. Наразі з багатого асортименту компанії Sany "Автек" пропонує тільки гусеничні екскаватори масою від 20 до 41 т. Звісно, з огляду на географічну віддаленість Китаю, техніка Sany не може похизуватися оперативністю доставки, але в ній є свої незаперечні переваги. По-перше, це використання комплектуючих провідних світових виробників (таких як Perkins, Kawasaki, Mitsubishi та ін.). По-друге, це нижча ціна порівняно з некитайськими аналогами.

За очікуваннями "Автек", 2008-й рік, так само як і 2007-й, буде відзначений бурхливим зростанням ринку дорожньо-будівельної техніки. У лідерах, як і раніше, залишиться техніка всесвітньо відомих марок. Незважаючи на це, очікується зростання продажів китайської та турецької техніки, оскільки вона цілком здатна конкурувати з провідними виробниками завдяки своїй низькій ціні та добротній якості.

На кількох масштабних виставкових експозиціях, що відбулися в Харкові (16-й спеціалізована виставка-ярмарок "АВТО-2008 весна", 21-24 березня 2008 р., Палац Спорту "Ювілейний", 21-24 березня 2008 р.). Палац Спорту "Ювілейний" і Східно-Український автомобільний салон, 27-30 березня 2008 р., презентаційно-виставковий центр "РАДМІР ЕКСПОХОЛЛ") харків'яни змогли належним чином оцінити нову модель навантажувача зі зворотною лопатою Çukurova-885.

Нове покоління екскаваторів-навантажувачів Çukurova 883-885 ще краще поєднує в собі потужність, надійність і неперевершену зручність в експлуатації. Компанія Çukurova однією з перших обладнала свої навантажувачі системою управління нового покоління. Ця гідравлічна система, доступна тільки для моделі 885, дає змогу оператору точно контролювати роботу зворотної лопати і навантажувального ковша за допомогою зручної рукоятки. Крім зручності в управлінні, ця система дає змогу плавно змінювати швидкість і напрямок руху робочих органів за будь-яких навантажень, полегшити роботу оператора, збільшити термін служби мастила та знизити температуру в масляному баку.

Найближчим часом екскаватор-навантажувач Çukurova побуває на виставці "Авто Майстер ШОУ 2008" у Полтаві (3-5 квітня 2008 р., Майдан Незалежності, 16).

31.03.2008