Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

NAVIGO міський автобус, який завоював серце Європи

Міський автобус NAVIGO від Otokar, який завоював серця європейців, пропонує багато переваг для ваших потреб у транспорті. Лідер ринку в багатьох країнах у своєму сегменті.

6 вагомих причин, чому обирають автобуси NAVIGO

#1

Завдяки трьом варіантам розмірів від 7,80 м до 9,20 м, NAVIGO можна легко адаптувати відповідно до кількості пасажирів.

                                               

#2

NAVIGO був спеціально розроблений для міжміських та туристичних перевезень і пропонує конфігурації, які підходять для регулярних автобусних маршрутів, шкільних маршрутів або туристичних перевезень. Це допомагає NAVIGO ефективно реагувати на різні вимоги до мобільності, з якими стикаються транспортні оператори та місцеві транспортні органи.


 

#3

Понад 3 500 проданих автомобілів по всій Європі та сотні мільйонів кілометрів пробігу з моменту початку випуску NAVIGO довели свою надійність та витривалість для виконання поставлених завдань. Завдяки своїй простій і функціональній конструкції, автобус значно знижує витрати на експлуатацію та обслуговування.

#4

Компактні розміри, вузька рама і малий радіус повороту роблять NAVIGO надзвичайно маневреним і ідеальним для вузьких доріг і вулиць, а також забезпечують відмінну пасажиромісткість.

#5

Коли справа доходить до туристичних перевезень, незалежно від того, чи ви перевозите невеликі групи, чи організовуєте великі тури, NAVIGO пропонує неперевершене співвідношення ціни та якості.

Все модели NAVIGO могут быть оснащены третьей дверью и подъемником для инвалидных колясок как дополнительная опция, обеспечивающая доступ для людей с ограниченной подвижностью. Благодаря такой адаптивной конфигурации в NAVIGO можно разместить до 9 инвалидных колясок в зависимости от выбранной длины автобуса.

Виберіть NAVIGO для автопарку та забезпечте високу ефективність та зниження витрат на експлуатацію та обслуговування.

Для отримання додаткової інформації дзвоніть за телефоном: 044 496 0000 або залишайте заявку на нашому сайті avtek.ua та чекайте на дзвінок від менеджера!