Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Ford Trucks в розробці багатоциліндрового водного двигуна

 

Компанія Ford Trucks підписала ще один важливий проект із екологічних транспортних технологій, незупинно просуваючись до своєї мети з нейтральним викидом вуглецю. Компанія Ford Trucks, яка минулого року запустила свій дослідницький одноциліндровий двигун на водневому паливі, успішно провела перше запалювання багатоциліндрового H2-Ecotorq, що працює на водневому паливі.


Прискорюючи зусилля з досліджень і розробок відповідно до свого бачення «створення цінності за допомогою найефективніших транспортних рішень» і своєї мети щодо майбутнього з нульовим рівнем викидів, компанія Ford Trucks вивела свої зусилля щодо технологій альтернативного палива на новий рівень. Ford Trucks, продовжуючи виробництво двигунів, що працюють на водневому паливі, яке було розпочато минулого року з дослідницького одноциліндрового двигуна, вивело свої зусилля на новий рівень і тепер успішно здійснило перше запалювання багатоциліндрового водневого двигуна H2-Ecotorq, який також є власним дизайном Ford Trucks.

Інженери Ford Trucks продовжать роботу над оптимізацією системи та розробкою двигуна, який показав успішні результати під час перших випробувань.

Це важливий крок до розширення портфоліо продуктів Ford Trucks з нейтральним викидом вуглецю як автомобільного рішення з нульовим рівнем викидів. Завдяки цій розробці Ford Trucks також досягає ще однієї важливої​​віхи у досягненні цільового показника нульових викидів для важких комерційних транспортних засобів до 2040 року.

Ford Trucks продовжує інвестиції у нульові викиди

Відповідно своїй візії сталого розвитку, Ford Trucks очолює розвиток транспортних технологій майбутнього в секторі важких комерційних транспортних засобів.

Розпочавши значну трансформаційну подорож із рухом "Generation F", зосередженим на технологіях з нульовими викидами, єдності та автономності, Ford Trucks працює над випуском свого першого повністю електричного вантажногоавтомобіля на дороги до 2025 року.


Зосереджуючись на технологіях альтернативних палив поряд з електрифікацією, Ford Trucks розробляє перший електромобіль на водневих паливних елементах (FCEV) F-MAX в рамках проекту Європейського Союзу «Екосистема транспорту з нульовими викидами», маючи на меті зробити внесок у майбутнє мобільних рішень.
 

Для отримання додаткової інформації про Ford Trucks та її продукцію в Україні відвідайте avtek.ua

 

Телефонуйте за номером: 044 496 0000 або напишіть: [email protected]