Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Обладнання автобуса/мікроавтобуса – на що звернути увагу?

Поїздка мікроавтобусом/автобусом на короткі або довгі відстані повинна бути приємною. Значною мірою за відчуття цього задоволення відповідає обладнання транспортного засобу та якість водія. Погляньмо, як обладнання транспортного засобу для організованих пасажирських перевезень може вплинути на задоволеність клієнтів?

На відчуття пасажира від керування безпосередньо впливає оснащення транспортного засобу. Такі функції, як кондиціонер, ергономічні сидіння з підлокітниками або тоновані стекла є практично стандартними в мікроавтобусах. Важливою особливістю, що сприяє підвищенню якості поїздки, є кондиціонер, розподілений у кожному пасажирському салоні та незалежне опалення пасажирської зони. Для тих, хто мандрує вночі, автобуси можуть бути оснащені світлодіодним освітленням, а сидіння можна відкинути у зручне положення для нічного відпочинку. Під час поїздки за безпеку пасажирів відповідатимуть встановлені ремені безпеки. Комфорту поїздки також сприяє аудіо/відеопідготовка. Автобус може бути оснащений додатковою аудіосистемою, сабвуфером, мікрофоном для пульта керування та телевізорами різних розмірів – у той час як великий багажний відсік дозволяє правильно розподілити багаж пасажирів. Всі ці та багато інших додаткових опцій доступні в нашому асортименті.

То що потрібно враховувати при виборі обладнання для вашого автобуса?

Ми хотіли б відповісти — все. Ми хотіли б відповісти – все. Я маю на увазі, що важливо оснастити транспортний засіб, наприклад кондиціонером, а також зручностями для водія, такими як круїз-контроль, але ми також повинні звернути увагу на інші функції безпеки, такі як ABS, ASR, електронна гальмівна система або система допомоги при гальмуванні. В автобусах ці функції практично не обговорюються, основна увага надається пасажирському салону.

Будь ласка, пам'ятайте, що на кожному етапі замовлення наш відділ продажів готовий допомогти, проконсультувати наших клієнтів - починаючи з вибору додаткового обладнання салону і до питання безпеки на дорозі - адже саме від них залежить душевний спокій, відчуття комфорту пасажирів, а також водія.

З питань купівлі мікроавтобусів #CUBY #Iveco чи #Cuby #Sprinter можна зв'язатися зі спеціалістами «АВТЕК» за ☎️ (044)-496-0000; (067) 440-0565; (098) 165-9000 або залишити заявку на сайті 🌐Микроавтобусы: купить новый пассажирский микроавтобус в лизинг, кредит