Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Інфляція та покупка автотехніки — яка ситуація на європейському ринку?

2022 не був сприятливим. Війна в Україні, підвищення відсоткових ставок та зростання цін у всіх сферах життя. Кожен з нас відчув це на власному досвіді, але подивимося, чи буде 2023 добрішим до нас.

Інфляція у Європейському Союзі у листопаді 2022 року становила 10,1%. Згідно з останніми даними статистичного бюро ЄС Eurostat, ціни найбільше зросли в Угорщині, Латвії, Естонії та Литві. Наприклад, у Польщі, де випускаються мікроавтобуси сімейства CUBY, залишається вершиною цього списку — інфляція там склала 16,1%.

Важливо відзначити, що у зв'язку з ситуацією, що швидко змінюється на європейському ринку, відкладення покупки автотехніки або мікроавтобуса своєї мрії серйозно впливає на ціну покупки. Чим пізніше ви вирішите зробити замовлення, тим вищою виявиться фінальна ціна. На жаль, усі європейські виробники невблаганно піднімають ціну на свою продукцію від Mercedes-Benz до Iveco. Підвищення становить до 25%!

Тому, якщо ви розглядаєте можливість покупки автотехніки для своєї компанії чи свого бізнесу – не чекайте! Зв'яжіться з нами, і ви дізнаєтеся про поточну цінову пропозицію, у нас великий склад готових автомобілів так і шасі під забудову. Зв'язатися можна за телефонами: (044)-496-0000/(067)440-0565/(098)165-9000 або залишити заявку на сайті https://avtek.ua/

І щоб спонукати до якнайшвидшого ухвалення рішення пропонуємо Вам ознайомитися з відеооглядом чудового мікроавтобуса для міжнародних та міжміських перевезень пасажирів на шасі Mercedes-Benz Sprinter на 25+5 посадочних місць.