Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

5 КРОКІВ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІСКО-СОЛЕРОЗПОДІЛЮВАЧІВ ПО ЗАКІНЧЕННЮ ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

🚩5 КРОКІВ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІСКО-СОЛЕРОЗПОДІЛЮВАЧІВ ПО ЗАКІНЧЕННЮ ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ 🚚

Від очищення та перевірки гідравлічної та електричної систем до захисту поверхні та постановки на зберігання, виконайте ці кроки, щоб підготувати піско-солерозподілювачі до наступного сезону.

 Піско-солерозподілювачі є незамінною частиною обладнання для обслуговування транспортної інфраструктури взимку. Після завершення зимового обслуговування дане обладнання необхідно ретельно обслужити, щоб забезпечити їх довговічність і ефективність у наступному сезоні. У цьому тексті ми роз’яснюємо, які кроки необхідно вжити, задля підготовки розподілювачів до зберігання та для запобігання уникнення пошкоджень та несправностей.

🚩5 КРОКІВ З ОБСЛУГОВУВАННЯ РОЗПОДІЛЮВАЧІВ 🚚

1️⃣ Очищення від залишків реагентів – необхідно вивантажити весь матеріал із розподілювача та ретельно промити обидві ємності (як для сухих реагентів, так і для рідкого засобу) чистою водою. Усі зовнішні частини розподілювача, які забруднені або контактували з сіллю/реагентом, також слід ретельно вимити. Особливу увагу слід приділити насосу рідкого реагенту, який необхідно очищати настільки ретельно, щоб під час промивання через систему протікала чиста вода (достатньо заповнити баки для рідкого реагенту на чверть). Щоб запобігти пошкодженню насоса під час низьких температур, в насос необхідно залити антифриз. Крім того, головний фільтр системи розподілення рідкого реагенту необхідно промити чистою водою.


2️⃣ Перевірка гідравлічної системи – необхідно перевірити всю гідравлічну систему піско-солерозподілювача. У разі витоку масла, наприклад через пошкодження гідравлічного шланга його необхідно негайно замінити.


3️⃣ Перевірка електричних компонентів – ретельно перевірте усі кабелі та роз’єми на корпусі розподілювача, усуньте всі пошкодження. Якщо муфти/з’єднання заржавіли, необхідно усунути причину корозії та очистити елемент що піддався корозії. Рекомендується використовувати контактний спрей, а потім належним чином захистити елемент від подальшої корозії.

4️⃣ Захист поверхонь – після ретельного миття та висушування обладнання перевірте усі поверхні розподілювача та знайдіть місця пошкодження, тобто пошкодження захисту поверхні. Видаліть іржу вручну або за допомогою механічних засобів (залежно від місця) і відшліфуйте навколишні ділянки. Звісно, якщо площа пошкодження більша, то необхідно виконувати вищевказані роботи піскоструминним апаратом. Після очищення, поверхню необхідно пофарбувати ґрунтовкою і дати їй висохнути до 5 годин (в залежності від умов), після чого нанести поліуретановий лак відповідного кольору. Гідравлічні компоненти, тобто муфти, гідравлічні двигуни, тощо, необхідно ретельно вимити та покрити шаром воску.

5️⃣ Зберігання – зберігайте розподілювач у відповідному місці, бажано захищеному від зовнішнього впливу та поганих погодних умов. Демонтуйте з кабіни водія електроніку, тобто блоки керування розподілювачем, зберігайте їх у сухому місці. Позначте блоки щоб їх не можна було переплутати пізніше.
Щоб забезпечити тривалу та ефективну експлуатацію піско-солерозподілювача, після використання необхідно виконати ряд дій. Необхідно ретельно очистити всі частини, перевірити гідравлічну та електричну систему та усунути будь-які пошкодження захисту поверхні. Після підготовки розкидача до зберігання його необхідно зберігати в надійному місці, а блок керування демонтовано. При належному обслуговуванні та зберіганні розкидач буде готовий до використання в наступному сезоні.