Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Otokar став переможцем German Design Award 2023

                                                                 

 

Друзі, з неприхованою радістю, хочемо поділитися з вами новиною про те, що наш партнер Otokar став переможцем German Design Award 2023, міжнародної премії преміум-класу, що присуджується Німецькою радою з дизайну. Автобус TERRITO U, розроблений Otokar як інтелектуальне рішення для сучасних пасажирських перевезень на короткі та середні відстані, отримав відзнаку "Відмінний дизайн продукту".

 

Otokar проектує, розробляє та виробляє автобуси, які забезпечують комфортні та безпечні перевезення мільйонів пасажирів по всьому світу, завойовуючи визнання на міжнародній арені. Новий TERRITO U, розроблений компанією Otokar для вирішення широкого кола завдань, таких як міжміський, човниковий та шкільний транспорт, отримав нагороду German Design Award у номінації "Відмінний дизайн продукту для пасажирських транспортних засобів".

 

Нагороди German Design Awards є премією Німецької ради дизайну. Вони є однією з найпрестижніших нагород у галузі дизайну у всіх галузях.

 

🚩 Більше інформації щодо автобусів Otokar, умов постачання та цін можна отримати за телефоном ☎️ (044)-496-00-00  або 🌐 https://avtek.ua/b-otokar

 

#avtek #otokar #АВТЕК #TERRITO