Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Фарбування автотехніки FOTON AUMARK

Із задоволенням нагадуємо, що з 2022 року ми стали офіційними дистриб’юторами FOTON MOTOR, одного з найбільших китайських і світових автовиробників.

За 27 років на ринку завдяки широкому асортименту продукції і відмінному поєднанню ціни і якості, FOTON став одним з основних виробників спецтехніки та вантажних автомобілів по всьому світу.

Повністю автоматизовані процеси штампування, зварювання, фарбування та збирання високоточними роботами, лінії перевірки та повторної перевірки забезпечують високу якість продуктції.

Попередня обробка металевої поверхні перед фарбуванням силаном значно збільшує її адгезію, електрофоретична виробнича лінія покращує загальні антикорозійні характеристики автомобіля, уніфіковане роботизоване фарбування  всередині та зовні кузова забезпечує однорідність, міцність та довговічність покриття.  Високоміцний лист і легка конструкція гарантують вискоий рівень зчеплення та стабільність шасі. Зварювальна лінія забезпечує герметичність, тонкість і прямість кабіни.

Будь-яку додаткову інформацію щодо автотехніки FOTON можна отримати у спеціалістів її офіційного дистриб’ютора в Україні автомобільного холдингу «АВТЕК» за телефонами  (098)-165-90-00 / (067)-150-01-05 або електронною поштою [email protected].