Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Нові моделі автобусів Otokar чекають на своїх власників!

Одразу 4 моделі новеньких міських автобусів Otokar презентували для українського ринку.

ЗНАЙОМТЕСЯ! 

Otokar e-CENTRO - екологічний та потужний міський електричний автобус. Компактний дизайн e-CENTRO подібний на культові турецькі мікроавтобуси Otokar 70-х років.

ТИХИЙ ТА ЕКОЛОГІЧНИЙ

Завдяки своїм компактним розмірам e-CENTRO пропонує екологічно чисте та доступне рішення для історичних районів і туристичних районів міст із вузькими вулицями та зонами з нульовими викидами.

Його компактні розміри забезпечують високу маневреність. Завдяки електродвигуну з максимальною потужністю 200 кВт і максимальним крутним моментом 1200 Нм 6.6-метровий e-CENTRO не поступається продуктивності навіть на найкрутіших пагорбах.

Автобус характеризується своєю легкістю та низькими експлуатаційними витратами, що важливо для громадського транспорту. Літій-іонні батареї NMC потужністю 110 кВт e-Centro можна повністю зарядити всього за 1.5 години, забезпечуючи запас ходу 200 км на одному заряді. Також доступна бортова зарядка. Крім того, функція рекуперативного гальмування дозволяє рекуперувати до 25 відсотків енергії від гальмування та уповільнення в міському русі.

КОМФОРТ

Розташування акумуляторів під підлогою створює широкий і просторий салон, що дозволяє автобусу перевозити до 32 пасажирів. Завдяки конструкції з низькою підлогою e-CENTRO забезпечує комфортні поїздки для всіх пасажирів, включаючи людей з інвалідністю.

Otokar CENTRO  - сучасний міський автобус з екологічно чистим двигуном, що забезпечує рівень викидів Євро 6 та без труднощів долає найкрутіші схили, завдяки своєму потужному двигуну. Otokar CENTRO довжиною 6.6 м пропонує найкраще рішення для міських перевезень з різними варіантами розміщення сидінь.

ВИСОКИЙ КОМФОРТ У МІСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ

Otokar CENTRO оснащений низькою підлогою, пандусом,  широкими дверима, що забезпечують швидку посадку та висадку. Просторий салон гарантує пасажирам неперевершений комфорт і додає впевненості водієві, завдяки своїм технологіям і високому рівню безпеки. Новий та сучасний дизайн Otokar CENTRO став новим фаворитом міст. Насолоджуйтеся поїздками разом з Otokar.

 

 

 
Otokar e-KENT ARTICULATED – електричний та екологічно чистий автобус, що стане бездоганним вибором для міських перевезень, а його стильний та сучасний дизайн стане оригінальною візитівкою вашого міста серед пасажирського транспорту.
 
Автобус e-KENT ARTICULATED обладнаний чотирма широкими розсувними дверима, що дозволяє швидко та безпечно здійснювати посадку та висадку пасажирів.
 
e-KENT ARTICULATED з електричним кондиціонером забезпечує комфортні умови для подорожей при будь-якій температурі за бортом.
 
ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ПОТРЕБ МІСТА
 
e-KENT ARTICULATED довжиною 18.75 метрів має високу маневреність на міських дорогах, вміщує близько 100 пасажирів в комфортному салоні та відповідає вимогам мегаполіса. Технічні характеристики автобуса, а саме двигун потужністю 410 кВт та ємністю акумулятора на вибір (350/490/560 кВт-год) дозволять створити комфортні та безпечні умови для пасажирів та водія на дорогах з інтенсивним трафіком.
 

 

Otokar KENT C CNG ARTICULATED – комфортабельний габаритний автобус для міських перевезень пасажирів.

Автобус оснащений двигуном нового покоління Cummins CNG Euro 6 OBD-D, його довжина складає 18.75 метрів та може перевозити до 152 осіб. Це відмінне рішення для мегаполіса.

КОМФОРТ

Автобус e-KENT ARTICULATED обладнаний чотирма широкими розсувними дверима, що дозволяє швидко та безпечно здійснювати посадку та висадку пасажирів. Надважлива опція – ручний пандус для інвалідних візків та спеціальна зона для їх перевезення в салоні автобуса. Завершальним етапом виступає наявність в салоні кондиціонера, що забезпечує максимальний комфорт пасажирам.

БЕЗПЕКА

Автоматична коробка передач забезпечує водіям комфорт та легкість в керуванні транспортним засобом.