Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Нове рішення для перевізників

Рентабельність міжнародних автоперевезень залежить від багатьох факторів і одним з них є стан рухомого складу. Адже саме від його надійності залежить своєчасність доставки вантажу, а його експлуатаційні витрати безпосередньо впливають на прибуток.

Компанія АВТЕК як офіційний дилер Ford Trucks і німецького виробника Kassbohrer пропонує українським перевізникам оптимальне рішення – сучасний автопоїзд у складі сідлового тягача Ford Trucks F Max і шторного напівпричепа Kassbohrer.

 

Тягач Ford Trucks F-Max вийшов на український ринок в 2019 році й отримав високу оцінку у перевізників в ході численних тест-драйвів на реальних маршрутах. Машина доказала свою перемогу в престижному конкурсі “Міжнародна вантажівка 2019 року”. До важливих переваг автомобіля потрібно віднести потужний, 500-сильний двигун екологічного стандарту Євро 5 або Євро 6, автоматичну 12-ступінчасту коробку передач ZF, а також цілий ряд електронних систем, що поліпшують паливну економічність.

Окремої розмови заслуговує повністю нова кабіна – з рівною підлогою, найбільшою в класі внутрішньої висотою (2,16 м) і запатентованою системою багажних відсіків.

Зупинимося докладніше на шторних напівпричепах Kassbohrer, з якими тягачі Ford Trucks F-Max нещодавно були поставлені першим українським клієнтам. Моделі зі зсувними тентованими боковинами призначені для міжнародних перевезень з сертифікатом XL.

Розповімо про найбільш важливі конструкторські рішення. Почнемо з рами лонжеронного типу з KTL обробкою і подвійним пофарбовуванням, яка захищає від корозії і механічних пошкоджень. Це система кріплення різногабаритного вантажу K-Fix – зі 118-ю отворами з кожного боку рами. Надійна і перевірений часом дах EDSCHA – опціонально доступні різні варіанти підйомного механізму.

 

Напівпричіп комплектується чотирма рядами алюмінієвих планок з кожного боку. Підлога розрахована на навантажувач з осьовим навантаженням 7200 кг і повністю герметична. Алюмінієві борта заввишки 600 мм (з фарбуванням або без, опціонально – сталеві, заввишки 800 мм) оснащені ущільнювачами для захисту від потрапляння пилу в вантажний відсік. Внутрішня висота варіюється від 2690 мм (з сідельно-зчіпним пристроєм 1150 мм) до 2750 мм (СЗП – 1100 мм).

Напівпричепи оснащені тентом щільністю 900 г / м., який можна додатково посилити над армуванням. Опціонально пропонується широка кольорова гама, а також нанесення реклами за допомогою лазера. Встановлюються передня підйомна вісь, бокси під вогнегасник і документи, інструментальний ящик і запасне колесо з двома кошиками. Гума поставляється на вибір від провідних європейських виробників.

Компанія АВТЕК як офіційний дилер Kassbohrer пропонує для вітчизняного споживача найрізноманітніші моделі причіпної техніки: шторні, рефрижераторні, самоскидні, автоцистерни, трали, шасі, а також змінні кузова.