Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

АВТЕК на виставці «КОМУНТЕХ-2019»

В Києві на виставці «Комунтех 2019», яка проходила 5-7 листопада, компанія АВТЕК представила новинки відразу в декількох сегментах техніки для комунального сектора. Але традиційно, перед початком зимового сезону головна увага комунальних підприємств привернута до дорожної техніки.

АВТЕК послідовно просуває універсальні рішення, які вигідні і зручні бізнесу та міським службам. Найяскравіший приклад – це продемонстрований самоскид Ford Trucks 8x4, укомплектований 5-метровим розкладним сніговідвалом і встановленим в кузові солерозкидач фірми Rasco. Саме таку конфігурацію обрала компанія «Автомагістраль-Південь», вантажівка якої і була представлена в Києві.

 

Весь цей рік самоскид будував дороги, а перед зимовим сезоном, коли дорожні роботи вже закінчені, його переобладнали для обслуговування побудованих ділянок. За один прохід такий гігант очистить майже 2 смуги автомагістралі, при цьому керований комп'ютером солерозкидач максимально економно і ефективно вносить реагенти.

Аналогічне рішення, тільки в меншому масштабі, АВТЕК пропонує і для невеликих міст.

Ще один універсальний варіант - це монтаж компактної установки-солерозкидача Rasco в кузов самоскиду МАЗ-5550. Таке рішення може бути цікаво для невеликих міст, де габаритні машини МДК просто не проїдуть. Влітку, самоскид працює за своїм прямим призначенням, а на зимовий період в його кузов легко монтується компактний солерозкидач Rasco, а спереду навішується сніговідвал для очищення вулиць.

 

Також компанія АВТЕК представила на виставці МАЗ-5340С2 з установкою для внесення антильодових сумішей і реагентів на дороги виробництва Rasco. Другий автомобіль був укомплектований пилососом для прибирання доріг Erdemli. Ці установки швидко можна міняти. Влітку - пилосос, взимку - солерозкидач. Як бачимо, той же принцип універсальності АВТЕК намагається запропонувати у всіх рішеннях.

Сміттєвози

АВТЕК стала лідером в Україні щодо постачання 20-тонних сміттєвозів Hidro-Mak для великих міст. Автек вже реалізувала їх сотні одиниць. Як зазначив генеральний директор «Автек», Сергій Кобилінський: «Ми навіть змінили колір цієї галузі. Раніше сміттєвоз асоціювався з помаранчевим кольором, тепер - з білим, фірмовим кольором Hidro-Mak».

 

Цього року Hidro-Mak зайшов в сегмент легких 5-кубових машин для об'єднаних територіальних громад. Сміттєвоз на шасі IVECO Daily 70C15 може стати новим трендом.

А новинкою на стенді Автек став 10-тонний контейнерний сміттєвоз Hidro-Mak для вивезення великих контейнерів, встановлений на шасі Ford Trucks 1833. 

У той же час, в Україні досить багато населених пунктів, де використовують контейнери на 4-8 м3. Тепер для їх обслуговування є техніка і у Автек.