Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Відбувся FORD TRUCKS чемпіонат України!

Переможець конкурсу "International Truck of the Year 2019" - тягач Ford F-Max став окрасою чемпіонату найсильніших людей України, який проходив 10 серпня в Києві. Учасникам фестивалю «Сильна Україна» і чемпіонату «FORD TRUCKS УКРАЇНА 2019» потрібно було не тільки виконати ряд вправ, але і штовхати новітні вантажівки Хрещатиком. Як це було? – дивіться у фоторепортажі.

 

 


На українському ринку Ford Trucks F-Max пропонується з 12,7-літровим двигуном потужністю 500 к.с. і обертовим моментом в 2500 Нм. Він укомплектований 400 кВт-ним моторним гальмом і системами оптимізації споживання палива в різних режимах.
Тут є «автомат» від ZF, а також безліч електронних помічників для водія. Наприклад, Ford Trucks F-Max отримав систему утримання в смузі, адаптивний круїз-контроль, систему активного екстреного гальмування (AEBS), ESP, систему утримання на схилі (Hill Assist). Крім того, Ford Trucks F-Max вже виконано підключеним до інтернет і передає інформацію в систему Fleet Management System. Дані з вантажівки накопичуються в хмарному сервісі і доступні для діагностики.