Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

В Києві запроваджують сортування сміття

Просто перед будівлею мерії 31 липня відбулась виставка сміттєвозів, на якій столична влада продемонструвала можливості комунальників та закликала киян розділяти сміття.

В Києві встановили 2500 контейнерів для сортування сміття – для пластику, скла та паперу.

«В тих дворах, де контейнери для сортування сміття будуть, то , будь ласка, користуйтеся ними, а ті хто хоче, щоб такі контейнери з’явилися біля вашого будинку – повідомляйте на номер 1551», – сказав Петро Пантелєєв, заступник голови Київської міської державної адміністрації.

Масштаби непотребу на переробній станції просто вражають і експерти галузі кажуть, що якщо за 2 роки Київ кардинально не збільшить масштаби переробки сміття, то він в ньому просто потоне. Тут говорять, що вкрай можливо, щоб люди відразу сортували сміття хоча б на 2 види – відходи харчових продуктів та інше.

По словам представників міської ради, в Києві понад третина будинків вже забезпечені контейнерами для сортування сміття, але є дуже багато жителів, які вперто продовжують кидати у бак для пластику, наприклад, скло або ж і побутові відходи. Тож влада закликає всіх переслідувати позитивні світові традиції, не забруднювати власне місто та користуватися контейнерами для сортування