Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

SOLARIS поставлять 130 електробусів у Варшаву!

Міський транспортний оператор Miejskie Zaktady Autobusowe w Warszawie (MZA) придбав 130 електричних автобусів на суму майже 400 мільйонів злотих. Ця найбільша кількість зчленованих автобусів з нульовим рівнем викидів в Європі буде поставлено компанією Solaris в столицю Польщі у 2020 році.

Гігантське замовлення на 130 зчленованих електричних автобусів Solaris Urbino 18 electric є найбільшим в Європі тендером такого роду. До теперішнього часу електричні автобуси Solaris були замовлені в 60 містах в 17 країнах, і з 2011 року їх пробіг вже перевищує 14 мільйонів кілометрів. Відповідно до підписаного сьогодні контрактом, компанія повинна виконати замовлення у 2020 році.

  • Solaris пишається перемогою в такому великому тендері на поставку електричних автобусів Urbino 18 electric. Протягом багатьох років ми послідовно дотримуємося нашої стратегії, заснованої на розробці транспортних засобів з нульовим рівнем викидів. Завдяки величезному замовлення MZA ми можемо зміцнити свої позиції як європейського лідера в області виробництва пасажирського електротранспорту. Проте, що радує нас найбільше, так це те, що наша компанія, яка приділяє велику увагу розвитку екологічно безпечного транспорту, вносить вклад у поліпшення життєвого комфорту мешканців Варшави, - заявив Javier Calleja, генеральний директор Solaris Bus & Coach S.A.

Наш проект з придбання 130 зчленованих електроавтобусів, підтримуваний європейськими фондами, є однією з найбільших інвестицій у використання електротранспорту в Європі. Ми раді, що є одним з лідерів по впровадженню екологічно чистих рішень для транспорту. Згідно з нашими планами, через два роки у нас буде парк з майже 400 автобусів з нульовим і низьким рівнем викидів. Екологічні автобуси Solaris Urbino 18 electric є ознакою надії на чисте повітря в столиці, – сказав Jan Kuźmiński, генеральний директор Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. Z O.O.

 

130 зчленованих електричних Solaris Urbino 18 electric для MZA будуть оснащені акумуляторними батареями Solaris High Power ємністю 150 кВтч, на які виробник надає семирічну гарантію відповідно до вимоги організації-замовника. Акумуляторні батареї будуть заряджатися за допомогою зарядних станцій в депо типу plug-in і за допомогою пантографів на зупинка громадського транспорту. В автобусі будуть встановлені дві зарядні розетки: одна над правою колісною аркою, а інша - за останньою дверима, а пантограф буде встановлений на даху. У різних куточках міста будуть організовані станції швидкої зарядки потужністю понад 400 кВт.

Вузол приводу електричних зчленованих автобусів для Варшави буде складатися з осі з двома електричними двигунами по 110 кВт кожен. Незважаючи на те, що електричні автобуси вже набагато дешевше в експлуатації, ніж дизельні, транспортні засоби для оператора MZA також будуть оснащені перетворювачем напруги для тягового двигуна, виготовленим за технологією SiC, що допоможе додатково знизити споживання енергії.

Оздоблення салону і оснащення автобуса добре відомі пасажирам MZA і відповідають обов'язковим стандартам управління громадського транспорту ZTM. Кабіна водія буде повністю закрита; автобус буде обладнаний системою кондиціонування повітря і буде оснащений комплексною інформаційною системою для пасажирів. Крім того, для пасажирів будуть доступні три подвійних USB-порту для зарядки, що дозволить заряджати мобільні пристрої під час поїздки на автобусі.

Крім всіх технічних інновацій, головна особливість електричних автобусів полягає в тому, що вони не виділяють вихлопних газів в місці експлуатації і мають низький рівень шуму, що значно покращує якість життя в місті.

На сьогоднішній день Solaris поставив до Варшави понад 1000 міських автобусів, в тому числі 20 електричних. Ви можете щодня спостерігати за роботою електричних автобусів, що працюють на автобусній лінії 222. Розроблений і вироблений Solaris електроавтобуса Urbino 12 electric був названий кращим міським автобусом в Європі в 2017 році. Разом з CAF Group, яка є власником польської фірми з вересня 2018 року Solaris Bus & Coach S.A. є європейським лідером в області інновацій і рішень при виробництві громадського електротранспорту.

Нагадаємо, в Україні офіційним дилером Solaris є компанія Автек.