Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Відвідали ЗАВОД SOLARIS У Польщі

Тема електробусів сьогодні - це справжній хайп в українському сегменті комунального транспорту. Вона популярна практично в кожному місті, багато з яких навперебій заявляють про плани придбання такого транспорту вже в найближчому майбутньому, хоча не завжди уявляють яким чином це зробити ...

 

Разом з нашим партнером, провідним європейським виробником електробусів, польською компанією Solaris Bus & Coach, ми ознайомили з технологією виробництва і досвідом експлуатації електробусів профільних заступників мерів і керівників комунальних підприємств Києва, Вінниці, Запоріжжя, Маріуполя, Івано-Франківська, Житомира та Миргорода.

Дводенна програма була дуже насиченою: відвідування заводу з тест-драйвом електробуса SOLARIS Urbino Electric, презентації та детальний розбір існуючих технологій в цій галузі, візити на комунальне підприємство і управління міського транспорту м. Познань.

  

Приголомшливе гостинність польських колег, високий професійний рівень спільних зустрічей і, звичайно ж, особлива атмосфера спілкування професіоналів, які дійсно змінюють країну, по-справжньому надихають!

Наша країна змінюється і змінюють її приголомшливі люди!