Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Київ отримав дорожну техніку FORD TRUCKS

Обладнання дозволить підтримувати дороги столиці в безпечному стані і значно скоротити витрати комунальних служб Києва. Техніка Ford Trucks з установками Rasco для догляду за дорогами успішно працює в Європі, а тепер представлена і в Україні.

«На сьогоднішній день Києву вже передано три комплексу для зимового і літнього утримання доріг. Це нове обладнання - його столиця буде використовувати вперше, - коментує подію Сергій Кобилінський, директор «АВТЕК»,- Технологія превентивної обробки дорожнього покриття застосовується в Європі більше 15 років. В умовах рясного випадання снігу і обмерзання вона дозволяє кардинальним чином знизити ризик аварійних ситуацій. Техніка закуплена в рамках тендерної процедури, яка була проведена корпорацією «Київавтодор» восени минулого року. Ми виграли цей тендер і завдяки нашим партнерам - компаніям Ford і Rasco - зуміли в рекордно короткі терміни передати техніку місту. Машина Ford Trucks з обладнанням Rasco цікава з точки зору високої продуктивності. З її допомогою можна обробляти дорожнє полотно шириною до 12 м на швидкості до 60 км/год».

 

Про установках для змішування і розподілу сольового розчину детально розповів Ігор Лоскутов, керівник продажів Ford Trucks в Україні, компанія «АВТЕК»: «Сіль засипається в приймач змішувача, заміс займає 15 хвилин, далі насоси перекачують отриману масу в сам автомобіль протягом 2-3 хвилин. При максимальній потужності - для поливу 12 метрів (це 4 смуги) - бака вистачає на 11 км дорожнього покриття». Також він уточнив, що автомобіль укомплектований обладнанням LIQUID від компанії Rasco, переднім відвалом 3-4 метра, має поливомийну опцію для літнього обслуговування доріг. Установка на шасі працює від гідравлічної системи. «Гарантія на автомобіль Ford Trucks, а також на обладнання, становить 2 роки без обмеження пробігу, - уточнює Ігор Лоскутов. - сервісні центри знаходяться в Києві - на них і будуть проходити планове обслуговування машини. Що стосується всієї України, то в кожному обласному центрі працює окрема сервісна станція Ford».

 

«Обладнання для внесення рідких реагентів на дорожнє покриття дозволяє оперативно забезпечити комфортне пересування транспорту, - коментує Євген Міщенко, головний механік підприємства «Київавтодор».- Його застосування значно прискорить процес обробки і прибирання доріг, попередньої підготовки до снігопадів і обмерзання, запобіжить ковзанню автомобілів. Якщо раніше техніка використовувалася, в основному, вже після настання наслідків погодних умов, то нове обладнання покликане уникнути цих наслідків. Застосування техніки дозволить забезпечити швидке танення снігу. Вперше в Києві використовуватиметься така техніка на машинах Ford, і ми сподіваємося на тривалу й плідну співпрацю».

Повністю стаття доступна за адреcою: https://goo.gl/hDfuMp