Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

FORD TRUCKS бере участь в ралі Дакар-2019!

Ралійна команда VDR Truck Racing за підтримки Ford Trucks, вперше бере участь в гонці Ралі Дакар 2019 на вантажівках Ford Trucks. Дві вантажівки Ford з серії Ford Trucks Construction були спеціально розроблені для найскладнішої гонки позашляховиків в світі. Водіями стали Ів Руттен і Пітер Ван Дельма, які вперше брали участь в Ралі Дакар в 2009 році.

Ралі почалося з міста Ліма, Перу, Південна Америка, і проходить з 6 по 17 січня 2019 року. У ралі також бере участь бельгійська команда VDR Truck Racing, за підтримки Ford Trucks. Команда складається з Іва Руттен і Пітера Ван Дельма, які вперше братимуть участь у перегонах на позашляховиках Ford Trucks.

Ford Trucks і бельгійська команда VDR Truck Racing об'єднали зусилля з метою створення двох ралійних позашляховиків, щоб брати участь у найскладнішій гонці в світі. Автомобілі, з якими Ford Trucks участвет в Ралі Дакар 2019, були спроектовані інженерами Ford Trucks, в той час як гоночна шестерня була виготовлена ​​в гоночному цеху VDR в Бельгії. Потім, вантажівки збирали інженери Ford Trucks і технічний персонал VDR Truck Racing, а після пройшли випробування в реальних умовах з метою підготовки їх до участі в найскладнішій гонці в світі.

«Ford Trucks підтримує автоспорт по всьому світу»

Віце-президент Ford Trucks Серхан Турфан розповідає про підтримку Ford Trucks глобального автоспорту. «Будучи одним з найбільших виробників на всесвітньому ринку важких комерційних автомобілів, Ford Trucks поєднує в собі 60-річний досвід виробництва вантажівок з можливістю розробки продуктів, що відповідають вимогам ринку. У той час, як ми продовжуємо рости, як міжнародний бренд в Середній Азії, Африці та Європі, ми також інвестуємо і підтримуємо автоспорт. У зв'язку з цим, ми співпрацюємо з командою VDR Truck Racing з 2016 року. В рамках цього партнерства наші автомобілі Ford Trucks вперше братимуть участь у ралі Дакар 2019. Провівши випробування наших автомобілів, які повторюють умови гонки, ми впевнені в тому, що потужність і витривалість автомобілів допоможе виграти Ралі Дакар. Ми дуже раді співпраці з VDR Truck Racing, командою, яка має визнаний успіх у всьому світі. VDR Truck Racing довіряє Ford Trucks взяти участь у найскладнішій гонці в світі на наших автомобілях, і ми бажаємо їм всього найкращого ».

Крім гоночних вантажівок, Ford Trucks надає все необхідне обладнання, яке необхідно в пустелі команді VDR Truck Racing (два водія, чотири водії-напарника і вісім чоловік технічного персоналу). Також команду супроводжуватиме службовий вантажівка Ford Trucks.

41-ий Турнір Ралі Дакар проходить в Південній Америці, в Перу. Ралі почалося з церемонії відкриття 6 січня 2019 року і триватиме 11 днів. Стартуючи в Лімі, ралі буде складатися з 10 етапів. Після завершення маршруту, по якому проходять гонщики через пустелі Перу, гонка завершиться в Лімі 17 січня.