Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

ВІДКРИЛИ НОВИЙ ДИЛЕРСЬКИЙ ЦЕНТР FORD TRUCKS

Компанія АВТЕК 13 вересня відкрила в Києві новий дистриб'юторський центр вантажних автомобілів марки Ford Trucks.

Він охоплює не тільки виставковий майданчик і сервісну станцію на три пости, де можна провести передпродажну підготовку і гарантійний ремонт, а й навчальний центр для механіків.

Нагадаємо, що сьогодні в Україні вже працюють 18 сервісних центрів Ford Trucks і до кінця року їх кількість зросте до 23. З 2017 року АВТЕК також запустив програму водійської майстерності Ford Truck Driver Academy, яка дає змогу на практиці навчити водія заощаджувати пальне.

 

За підсумками 8 місяців 2018 року Ford Trucks посідає майже 11% ринку нових важких вантажівок в Україні, а до кінця року очікується реалізувати 400 машин і досягти частки в 12%. У загальній статистиці продажів нових важких вантажівок марка впевнено посідає третю позицію.

Якщо говорити про структуру продажів вантажівок Ford Trucks в Україні, то 58% всіх реалізованих машин припадає на дорожнє будівництво. А 22% продажів припало на комунальних сектор. Будівельний сегмент зайняв 7%, а ось на логістику і сільське господарство - тільки по 3%.

Однак у сегменті магістральних тягачів Ford Trucks готує прорив нинішньої осені - на прийдешньому Салоні комерційних автомобілів IAA 2018 у Ганновері пройде світова прем'єра тягача Ford Trucks наступного покоління - з абсолютно новою кабіною і новою силовою лінією.

 

Сергій Кобилинський
Генеральний директор компанії АВТЕК
Відкриття нового дистриб'юторського центру - це підтвердження успішної 11-річної співпраці компанії АВТЕК та Ford Trucks. Це дуже символічно, що в рік нашої 11-річної дружби марка зайняла 11% українського ринку. Ми дуже вдячні партнерам, які підтримали нас в особливо важкі 2014-2015 рр., вони інвестували в Україну і повірили в нашу країну. Україна стала першою з небагатьох країн, де "Велика сімка" виробників вантажівок стала завдяки Ford Trucks "Великою вісімкою".

Serhan Turfan
Віце-президент Ford Trucks
Сьогодні Ford Trucks присутній на трьох континентах і продає вантажівки в 32 країнах. До 2020 року ми плануємо охопити вже 50 країн. Україна для нас дуже важливий ринок і він розвивається. І тому підтвердження щорічне зростання економіки - на 3% і як наслідок зростання ринку важких вантажівок - на 10%. З такими такими темпами через 5 років український ринок важких вантажівок може сягнути 500 одиниць. А тому договір про зону вільної торгівлі України та Туреччини має велике майбутнє.

 

 

Повна версія статті доступна за адресою: https://www.autocentre.ua/news/v-ukraine-otkrylsya-novyj-distribyutorskij-tsentr-ford-trucks-739628.html