Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

АКЦІЯ! МАСЛО OPET FULLMASTER У ПОДАРУНОК!

Шановні клієнти,

Тільки до 31.08 у Вас є унікальна можливість отримати 205 л. оливи OPET FULLMASTER у подарунок при купівлі кожної одиниці техніки МАЗ або МТЗ у компанії АВТЕК!

 

Купуючи кожну одиницю техніки МТЗ,

Ви гарантовано отримуєте одну бочку оливи (205л. Opet Fullmaster 15W-40) в подарунок! 1 одиниця техніки МТЗ = 1 бочка оливи

Opet Fullmaster 15W-40 - моторна олива для дизельних двигунів, як обладнаних турбонаддувом, так і без нього. Розроблено шляхом поєднання високоякісних базових олив і присадок.

Забезпечує чистоту деталей двигуна та ефективний захист, особливо для дизельних двигунів із високою частотою експлуатації та великим пробігом, що, своєю чергою, знижує рівень експлуатаційних витрат.

 

Купуючи кожну одиницю техніки МАЗ,

Ви гарантовано отримуєте одну бочку оливи (205 л. Opet Fullmaster 10W-40) в подарунок! 1 одиниця техніки МАЗ = 1 бочка оливи

Opet Fullmaster 10W-40 - моторна олива на синтетичній основі, розроблена з метою забезпечення вимог ефективної роботи дизельних двигунів сильно навантажених автомобілів.

Спеціальна формула оливи захищає від корозії навіть в умовах використання палива з високим вмістом сірки, підтримуючи таким чином чистоту двигуна.

 

За більш детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів за телефоном (044) 496 00 00.

*Термін дії акції: до 31.08.2018