Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

122 FORD TRUCKS ДЛЯ АВТОМАГІСТРАЛЬ-ПІВДЕНЬ

13 квітня компанія АВТЕК передала 122 одиниці техніки Ford Trucks для свого давнього клієнта - компанії "Автомагістраль Південь", лідера дорожнього будівництва в Україні.

Нагадаємо, це не перша поставка для компанії Автомагістраль. Минулого року автопарк цієї компанії вже збільшився на 68 вантажівок Ford TRUCKS.

Цього року "Автомагістраль Південь" придбала самоскиди (тривісні Ford Trucks 3542 (6х4) та чотиривісні Ford Trucks 4142 (8х4)), вантажопідйомністю 20 та 26 т, що оснащуються кузовами з надміцної сталі Hardox (корисний об'єм 16 та 24 м куб. відповідно). На обох моделях використовується турбодизельний двигун потужністю 420 к.с.  

Також у цій партії передали і сідельні тягачі Ford Trucks 1842, допустимою вантажопідйомністю 11,2 т і 6-циліндровим двигуном Ford-Ecotorq потужністю 420 к.с. 

Відзначимо також і автогудронатори на шасі автомобілів Ford Trucks 2533 (6х2). Тривісні шасі мають технічну вантажопідйомність 18 т і комплектуються турбодизелем потужністю 330 к.с.

 

"Це не перша партія машин, яку ми поставляємо нашому давньому клієнту - компанії "Автомагістраль", лідеру будівництва доріг в Україні. Ми вдячні нашому партнеру за вибір техніки Ford Trucks, яка показала себе на дорогах України з найкращого боку. Ми поставили 122 автомобілі. Це машини різного призначення - сідельні тягачі та самоскиди колісною формулою 6х4 і 8х4, а також автомобілі спеціального призначення для проведення необхідних робіт з ремонту та будівництва доріг. Це перша партія з великої поставки, яка буде завершена у квітні місяці.

Компанія "Автомагістраль" працює сьогодні по всій Україні. Що дуже важливо відзначити, вона користується нашою великою сервісною мережею. Ми забезпечуємо в найкоротші терміни як обслуговування автомобілів, так і безперебійну роботу в разі будь-яких поломок або неполадок. Я думаю, що це головне для нашого партнера", - повідомив Сергій Кобилинський, генеральний директор компанії "АВТЕК".

 

"Ми здійснюємо кар'єрні та магістральні перевезення. Автопарк у нас сьогодні налічує близько трьохсот вантажних автомобілів Ford Trucks - сідельні тягачі, самоскиди колісною формулою 6х4 і 8х4. Загальний парк становить 570 вантажних автомобілів. Це і спецтранспорт, мається на увазі трали для перевезення спецтехніки, поливомийні машини, паливозаправники, автогудронатори, автокрани. Займаємося ми будівництвом доріг. Вантажі - здебільшого кам'яні матеріали, щебінь - підґрунтя, яке ми робимо для дорожнього полотна; та асфальтобетонні суміші, які вивозяться зі своїх власних виробничих майданчиків по всій території України.

У нас багато турецького обладнання - ми його почали закуповувати у 2010 році, і воно себе дуже добре зарекомендувало. Тому було прийнято рішення спробувати автомобілі Ford Trucks і вони, на наш погляд, мають ідеальне співвідношення ціни та якості, яке сьогодні є на українському ринку. Експлуатуємо ці машини вже понад 6 років. Як показала практика, машини поводяться відмінно, пробіг машин вже в районі 400 тис. км.  Сервіс є, дилери є, всі питання вирішуються. Тому ми і вибрали Ford Trucks", - розповів Юрій Бойко, член правління компанії "Автомагістраль Південь".

 

"Загалом ми поставимо 122 автомобілі, з яких 35 сідельних тягачів, 35 тривісних самоскидів - з об'ємом кузова 16 м куб, сталь Hardox, вантажопідйомністю 20 т. А також 40 чотиривісних самоскидів - з об'ємом кузова 24 м куб., теж сталь Hardox, вантажопідйомністю 26 тонн. Для дорожнього будівництва найоптимальніші машини. Поставили і автогудронатори на шасі 6х2 - об'ємом 14 м куб.", - поділився Ігор Лоскутов, комерційний директор компанії "АВТЕК".