Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Компанія АВТЕК представила вантажні автомобілі Ford Trucks на виставці АГРО 2016

На виставці АГРО 2016, яка пройшла з 8 по 11 червня в Києві, компанія АВТЕК представила вантажні автомобілі Ford Trucks для транспортування різноманітних вантажів, таких як зерно, пісок і щебінь.

Великий інтерес у відвідувачів виставки викликала нова модель зерновоза Ford Trucks 3542D з колісною формулою 6х4. Автомобіль оснащений самоскидним кузовом об'ємом 33 м³ і має двостороннє розвантаження назад і направо.За бажанням замовника зерновоз може комплектуватися спальною кабіною, а також причепом. Потужність двигуна у виконанні ЄВРО-5 становить 420 к.с. Автомобіль має збільшений кліренс, що є ідеальним рішенням для роботи в умовах бездоріжжя. Вартість зерновоза Ford Trucks 3542D - 90 700 євро.


Ще одним цікавим рішенням для перевезення зерна виступив сідельний тягач Ford Trucks 1846T з двигуном потужністю 460 к.с. Автомобіль можна постачати з алюмінієвим самоскидним напівпричепом виробництва BODEX. У такій комбінації сідельний тягач і напівпричіп за 108 800 євро - це найдоступніша пропозиція на ринку України цього року. Споряджена маса зчіпки становить 13 753 кг, що дає змогу перевозити 26 тонн вантажу.

Також, фахівці АВТЕК продемонстрували самоскид Ford Trucks 3536D ST з колісною формулою 6х4 у виконанні Євро-5. Автомобіль комплектується самоскидним кузовом об'ємом 16 м³, що дає змогу перевозити вантаж масою до 21 тонни. Вартість цього самоскида становить 88 950 євро.

Варто зазначити, що компанія АВТЕК пропонує своїм клієнтам широкий асортимент запасних частин, гарантійне сервісне обслуговування та ремонт будь-яких автомобілів виробництва Ford Cargo на власній сервісній станції, а також у мережі TOP TRUCK як в Україні так і на території Європейського Союзу.