Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Компанія Ford Otosan представила оновлену лінійку вантажних автомобілів

Наприкінці квітня компанія Ford Otosan продемонструвала оновлений модельний ряд вантажних автомобілів Ford Trucks на дилерських зборах, які відбулися в Анталії.

Під час заходу прозвучали цікаві доповіді від топ-менеджерів компанії, включно з віце-президентом Ахметом Кінаєм. 

Зокрема, пан Кінай повідомив присутнім про успіхи компанії, розширення ринків збуту та стратегічні плани на найближче майбутнє. Також було зазначено, що в останні кілька років компанія інвестувала в розробку автомобілів і модернізацію виробництва понад 150 мільйонів євро. Понад 750 інженерів протягом 4-х років розробляли двигуни нового покоління Ford Ecotorq.


З 2016 року самоскиди та вантажні шасі можуть комплектуватися новими економічними двигунами Ford Ecotorq у виконанні Євро 6.

Потужність цих агрегатів на базовій моделі шасі становить від 330 к.с. і до 480 к.с. на сідельному тягачі, об'єм двигунів від 9 до 13 літрів.
Крім того, на практичній частині заходу було проведено тест драйви нових автомобілів. Серед представленої техніки демонструвалася вся лінійка самоскидів Ford Trucks 2533D, 3542D, 4142D, сідельні тягачі Ford Trucks 1848T, дорожній пилосос Ford Trucks 1833D, а також автобетонозмішувач і пожежний автомобіль на базі шасі Ford Trucks 3542.

Варто зазначити, що у 2016 році компанія Ford Otosan вийшла на ринок Євросоюзу, створивши широку мережу дилерських і сервісних центрів.

Тепер українським водіям, за необхідності, можна буде обслужити свій автомобіль Ford Trucks і на території Євросоюзу та Великої Британії.
В Україні обслуговування та ремонт цих автомобілів здійснюється в сервісній мережі TOP TRUCK.


Усі нові автомобілі вже доступні до замовлення. Нагадаємо, що офіційним ексклюзивним дистриб'ютором Ford Trucks в Україні є компанія АВТЕК.