Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

АВТЕК представив комунальну техніку та сучасні сміттєвози на виставці "Комунтех 2015"

На виставці "Комунтех 2015", яка пройшла в Києві з 10 по 13 листопада, компанія АВТЕК представила лінійку автомобілів для комунального господарства на шасі провідних виробників.

Основне місце експозиції зайняли автомобілі МАЗ, які впродовж багатьох років успішно зарекомендували себе у сфері комунального господарства. Невибагливість в обслуговуванні, висока якість і прийнятна ціна - це основні відмінні риси автомобілів білоруського виробника. На шасі МАЗ були представлені сміттєвоз МАЗ 5340B2, солерозкидач МДКЗ-10 на базі автомобіля МАЗ 5550 і автопідйомник АГП-30-К на базі МАЗ-6317X5.


Автопідйомник МАЗ-6317X5 АГП-30 оснащений пристроєм для підйому і переміщення робітників з інструментом, дає змогу здійснювати ремонтно-декоративні роботи на висоті до 30 метрів. Автомобіль укомплектований 330 сильним двигуном у виконанні EURO-4.


Представлений солерозкидач МДКЗ-10 часто використовують комунальні служби під час прибирання доріг і тротуарів, а також для очищення дорожнього полотна від снігу плужно-щітковим обладнанням.

Одне з ключових місць експозиції посіла сміттєзбиральна техніка, а саме 3 сучасні сміттєвози HIDRO-MAK на базі автомобілів КРАЗ 5401Н2, Ford Cargo 1826 і МАЗ 5340B2.

Високий інтерес у відвідувачів виставки викликав сміттєвоз на базі нового полегшеного шасі КРАЗ 5401, який вперше демонструвався в Україні. Щасливим власником цього автомобіля стала Сторожинецька районна рада Чернівецької області.

Представлені сміттєвози HIDRO-MAK, об'ємом 15 м³ і 16 м³ із заднім завантаженням виготовляють із низьколегованої сталі St 52, а також зі сталі Hardox, стійкої до абразивного зносу, що дає змогу експлуатувати сміттєвоз у найжорсткіших умовах. Сміттєвози HIDRO-MAK комплектуються кантувачем для завантаження сміття в приймальний бункер сміттєвоза з усіх типів євроконтейнерів об'ємом від 120 л до 1100 л. Крім того, обладнання HIDRO-MAK виробляється відповідно до європейських норм безпеки (EN 1501 "Refuse collection vehicles - General requirements and safety requirements") і може встановлюватися практично на будь-яке вантажне шасі.

Під час виставки відвідувачі отримали професійні консультації від фахівців АВТЕК, а також відповіді на питання, що цікавлять.