Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Візит FORD Otosan в Україну

Сьогодні в АВТЕК гостюють винятково важливі для нашого автобізнесу гості - представники адміністрації заводу FORD Otosan. Отже, європейська компанія АВТЕК зустрічає гостей нашого головного провідного глобального вантажного бренду - FORD Trucks.

На фото зліва (зліва направо): провідний фахівець із запчастин і сервісу вантажного Ford в АВТЕК - Олег Карпухно, генеральний директор Супемаркету вантажної автотехніки АВТЕК - Сергій Кобилинський, гості з адміністрації заводу FORD Otosan - Селім Язісі (Selim Yazici) і Корай Куввет (Koray Kuvvet), директор із логістики та закупівель АВТЕК - Ігор Лоскутов.
На фото праворуч (зліва направо): гості з адміністрації заводу FORD Otosan Селім Язісі (Selim Yazici) і Корай Куввет (Koray Kuvvet).

В ході довгоочікуваної зустрічі були проведені переговори щодо перспектив просування FORD Trucks в Україні. Також було підбито проміжні підсумки 6-річного співробітництва АВТЕК і FORD Otosan (прим. свій перший вантажний FORD в Україну АВТЕК привіз у серпні 2007 року. А станом на сьогодні в Україну завезено майже 1000 нових вантажних автомобілів FORD).