Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Півмарафон у Києві - тільки з АВТЕК!

Вшановуємо, пишаємося і безмірно поважаємо наших п'ятьох співробітників, чиї ентузіазм, витримка і терпіння, і головне - чудова фізична підготовка, варті найвищої похвали і міцного рукостискання від кожного з нас!

20 жовтня, в неділю, в осінній, оманливо сонячний, але холодний день, наші співробітники долучилися до тисяч бігунів, щоб узяти участь у ІІІ-му Київському напівмарафоні. І заплановані дистанції 10 та півмарафон 21,975 км були більш ніж успішно взяті!

Дуже приємно і цікаво було отримати зворотний зв'язок і коментарі від наших учасників. Родіон Спірін: "Усю дистанцію 10 км бігли разом, без єдиної зупинки, на фінішній прямій Володимир взяв чудовий високий темп і перетнув фінішну пряму раніше за мене... Отримав гарний заряд емоцій, упевненості в собі та своїх силах.  Порадувало: група підтримки на дистанції від організаторів і підтримка глядачів на фініші. Приємно було бачити веселі, світлі та радісні обличчя напівмарафонців на старті. Бажання взяти дистанцію 21, 975 км твердо зміцнилося у свідомості... "

АВТЕК дякує учасникам недільного пробігу за активну життєву позицію і відмінну спортивну підготовку!