Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Компанія WABCO впроваджує інноваційний повітряний компресор

Компресор WABCO С-comp з інтегрованим багатодисковим зчепленням володіє найбільш компактними в класі розмірами і забезпечує найвищу економічність. Більш того, прогресивна конструкція С-comp дає змогу використовувати його з дизельними двигунами екологічного стандарту Євро-6. Повітряний компресор С-comp буде встановлюватися на всі нові важкі вантажівки Ford Otosan вже з 2015 року.

Таким чином, турецький виробник комерційних автомобілів Ford Otosan розширює свою співпрацю з іменитим виробником гальмівних систем Wabco, що триває вже понад 10 років. "Ми горді розширити нашу співпрацю з Ford Otosan, впроваджуючи нововведення WABCO, які підвищують ефективність транспортного засобу, та покращують його економічність і екологічність", - зазначив Майк Томпсон, віце-президент WABCO.

Нагадаємо, що компанія Ford Otosan має довгий послужний список лідерства на ринку комерційних автомобілів Туреччини. Так, у 2012 році на частку компанії припало 60% всього експорту комерційних автомобілів країни. Сьогодні Ford Otosan поставляє вантажівки важкого класу в 30 країн Європи, Азії та Африки.