Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Європейський тягач FORD 1846T - в Україні

Новий магістральний тягач Ford Cargo 1846T, "бронзовий" призер конкурсу "Міжнародна Вантажівка 2013 року", як і було обіцяно раніше - до весни 2013 року, прибув в Україну!

Європейський тягач FORD Сargo 1846Т у виконанні Євро-5 з потужністю двигуна FORD Ecotorq 460 к.с., з 10,3-літровим двигуном, що працює разом з механічною (або опціонально під замовлення - автоматичною) КПП. В автомобілі передбачена система електронного гальмування (EBS). У новій моделі також є електронний контроль стабілізації курсу (ESP). Внутрішня висота нової надкомфортної кабіни становить 1945 мм, що дасть змогу водіям за потреби стати в повний зріст. Також у лінійці тягачів FORD доступна "молодша" модель - тягач 1843T з двигуном Євро-3 і потужністю 430 к.с.

Випробування тягача вже пройшли на магістралях США, Бразилії, Туреччини, Іспанії, Швеції та Саудівської Аравії. Виробник упевнений, що ця модель знайде своє місце на ринку і створить серйозну конкуренцію іншим виробникам тягачів.

Тепер тягач в Україні і доступний для тестування і подальшої покупки. Ексклюзивний імпортер в Україні, супермаркет вантажної автотехніки АВТЕК, пропонує тягач за спеціальною ціною - 73000 євро. Крім вражаючої конкурентної ЦІНИ, новий супертягач гарантує ЕФЕКТИВНІСТЬ, КОМФОРТАБІЛЬНІСТЬ і ПОТУЖНІСТЬ.