Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

У талановитих співробітників АВТЕК - талановиті діти!

Співробітники компанії АВТЕК мають особливе ставлення до свята Великодня. Напередодні цього світлого релігійного свята, 1 травня 2013 р., співробітники АВТЕК зібралися сім'ями, щоб взяти участь у майстер-класі з розфарбовування писанок.

У першотравневому майстер-класі розфарбовування великодніх писанок взяли талановиті та креативні діти співробітників компанії. Ми могли переконатися, що мистецтво розписувати яйця-крашанки різним віковим групам покірне - у нашому майстер-класі було цікаво як дітям, так і нашим автеківцям-батькам. Усі із задоволенням провели час і відкрили в собі нові таланти художника з розфарбовування писанок. На Великдень всі учасники майстер-класу відбули в чудовому настрої.

У нашій статті ви можете побачити істинно автеківську автописанку, а також групове радісне фото. Жодне фото не в змозі передати дивовижної енергетики нашого майстер-класу. І жодними словами неможливо описати всі емоції гостей свята: від народження ідеї, який вигляд матиме майбутня писанка, до втілення фантазії в життя.