Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Самоскиди CAMC - нова сучасна техніка в мережі супермаркетів АВТЕК!

Завод САМС Automobile Co. випускає широкий модельний ряд вантажівок -

це автомобілі з колісними формулами - 4х2, 6х2, 6х4, 8х2, 8х4. На сьогоднішній день завод САМС є новітнім технологічним комплексом з сучасним високотехнологічним обладнанням компанії Mitsubishi, що дозволяє випускати понад 50 000 одиниць техніки на рік.

Велика кількість функціональних можливостей техніки CAMC, використання у виробництві найкращих технологій автомобільного світу просто вражають:

- На автомобілі встановлюються 26 різних двигунів, починаючи від китайських Weichai і Yuchai і до японських Mitsubishi і HINO. Потужність двигунів варіюється від 280 до 500 к.с. Двигуни можуть бути виконані відповідно до екологічних стандартів Євро-2 і Євро-3. Мости - Steyr, виготовлені за німецькою ліцензією.
- Метод катодного електрофорезу, що дає ефект металізації, дає змогу захистити кабіну вантажівки від несприятливого впливу зовнішнього середовища.
- Автомобілі виготовляються на посиленій двошаровій рамі - з підрамником "лонжерон у лонжероні".
- Автомобілі САМС сконструйовані на платформах вантажних машин, створених за японською технологією Mitsubishi FUSO.
- Автомобілі комплектуються гальмівною системою Wabco, кондиціонером, електричними склопідйомниками, CD-магнітолою з MP3-програвачем.

 

- Кабіни автомобілів САМС обладнані за японською технологією: якісне внутрішнє оздоблення, комфортабельне компонування, продумана ергономіка робочого місця, великий простір, широкий кут огляду, зручне управління.
- Для попередження критичних поломок використовується інтегрована комп'ютерна технологія з автономною діагностикою несправностей.

Самоскиди CAMC об'єднали в собі найкращі досягнення провідних світових автовиробників: технології Mitsubishi, ліцензійний двигун Donfeng Cummins, КПП Shanxi Fast Gear (Eaton), мости Steyr (Німеччина); ПНВТ Bosch, кермове управління і редуктор з гідропідсилювачем Hitachi, гальмівна система Wabco; ліцензійний гідроциліндр підйому кузова Hyva.


На сьогодні в Україні модельний ряд CAMC представлений двома моделями самоскидів:
- 3-осний самоскид
" style="font-size:small;">HN3250" style="font-size:small;">

з колісною формулою 6х4 і допустимою вантажопідйомністю 25 т;
-
4-осний самоскид
HN3310
з колісною формулою 8х4 і допустимою вантажопідйомністю 35 т.
Ці моделі вигідно відрізняються своєю конкурентною ціною порівняно з не менш іменитими європейськими аналогами, не поступаючись при цьому ні в якості, ні в надійності. Під час виробництва самоскидів-великовантажів CAMC було враховано кліматичні умови України, тому в автомобілях передбачено сепаратор із підігрівом, захист радіатора, підігрів кузова і кондиціонер у кабіні. Автомобілі повністю відповідають усім технічним та екологічним вимогам, що висуваються до такої продукції в Україні.

У найближчому майбутньому асортимент буде розширено за рахунок сідельних тягачів і спецтехніки.

 

Гарантія та сервіс

 

Кожен покупець самоскида CAMC отримує дворічну гарантію (або гарантію на 60 тис. км пробігу, залежно що настане першим), фірмову пресу.

https://avtek.ua
01.12.2008