Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Ми подарували дітям посмішку!

Допомагаючи людям, ми допомагаємо самим собі ... ставати краще і добріше!
У наш стрімкий час стає дедалі важче не бути байдужими до чужих проблем, часом не вдається дати ту частку тепла і добра, що приховує кожен з нас, тим, хто з дитинства позбавлений найголовнішого - материнської любові, а часом і здоров'я...
У вересні 2010 року АВТЕКу вдалося зробити на кілька сотень дитячих посмішок більше! До кінця місяця, завдяки нам, маленькі і не цілком здорові незміцнілі вихованці двох дитячих будинків Дарницького та Деснянського районів житимуть в очікуванні маленького, але такого довгоочікуваного для кожної дитини свята - адже в найближчу суботу вони підуть у цирк Шапіто! Саме АВТЕК передав до дитячих будинків-інтернатів запрошення до цирку на Осокорках.
Адміністрації дитячих будинків висловили подяку нашій компанії: "...висловлюємо щиру подяку за подаровані квитки вихованкам нашого будинку. У цей складний час Ваша увага до нас, Ваша допомога дуже відчутна. Спасибі величезне, такий жест могли організувати тільки люди прекрасної душі, великого серця, люди, які не байдужі до чужого болю, які співчувають чужому горю..."