Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Мережа супермаркетів 'АТБ-Маркет'

 

 

Лідеру роздрібної торгівлі - тільки найкращі вантажівки

 

 

Їх легко впізнати: соковитий і яскравий, унікальний синій колір кабін, фургони з логотипом "АТБ-Маркет" - зустріти такі вантажні машини можна в будь-якій точці на території Центральної, Східної, Північної та Південної України. Це - вантажівки-рефрижератори МАЗ, які вже багато років постачає "Автек-Дніпро" одному з наших найбільших корпоративних клієнтів - мережі магазинів роздрібної торгівлі "АТБ-Маркет".

Співпраця "АВТЕК" і "АТБ-Маркет" розпочалася ще у 2005 р.: саме тоді було здійснено перше постачання автофургонів МАЗ у кількості 32 одиниць. Відтоді поставки такої техніки стали плановими закупівлями в "АТБ-Маркет", і на сьогоднішній день в Україні наш клієнт має в своєму розпорядженні транспортний парк приблизно 120 одиниць МАЗів-"ізотермічок" для перевезень товарів, які становлять третину всього вантажного парку "АТБ-Маркет".

 

Якими ж характеристиками володіє стандартний автофургон "АТБ-Маркет", який здатний доставляти цілим і неушкодженим будь-яку продукцію в будь-який магазин мережі, зокрема і швидкопсувні продукти харчування? На вантажному шасі МАЗ-630305-241-050 (технічно допустима маса автопоїзда 44 т, повна маса в спорядженому стані 9,6 т, вантажопідйомність 14,9 т) встановлений ізотермічний рефрижераторний фургон вітчизняного виробництва (кузов 40 м3, товщина утеплення сендвіч-панелями 805 мм, металева підлога у фургоні рифлена та вологостійка, у стінах із вологостійкої фанери та поліестеру передбачено заставні під установку холодильного обладнання). Роздрібна вартість такої моделі становить близько 520 тис. грн.

 

30.12.2009