Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Сьогодні АВТЕК отримує "атестат зрілості"!

Дорогий АВТЕК!

У день свого 16-річчя прийми найкращі побажання та привітання з твоїм вступом у "доросле" життя!

Ах, ці "солодкі 16"! Шлях становлення, завоювання авторитету, навчання основам, удосконалення вмінь, боротьби з дрібними труднощами і робочими проблемами - пройдено з "відзнакою". Але ти, АВТЕК, як і раніше, молодий душею і сповнений сил! І попереду - тільки гучні перемоги серед конкурентів, гучні успіхи і загальне визнання!


Дорогі друзі та партнери нашого холдингу! Сердечно вітаємо всіх нас із головним святом АВТЕК! Ми щасливі відзначити сьогоднішній день разом! Бажаємо успіхів, щастя, благополуччя нашій численній і дружній родині АВТЕК і всім, хто нас підтримує і співпрацює з нами!

Святкування 16-річчя холдингу АВТЕК пройшло в одному зі столичних гольф-клубів. Увесь вечір, пронизаний атмосферою аристократичної гри в гольф, звуками невтомної волинки та яскравої шотландської клітинки у вбраннях і навколишньому інтер'єрі, а також посмішок і чудового настрою, якнайкраще передавав молодість, оптимізм та ентузіазм 16-річного АВТЕКу.
Команда "Єдності талановитих людей АВТЕК" традиційно показала високий професіоналізм - цього разу не у трудових здобутках, а у творчості - співі нового гімну АВТЕК та у виконанні запальних народних танців. Дуже зворушливим, напрочуд гарним і заворожуючим видовищем для нічного Києва став запуск паперових ліхтариків. Відпускаючи їх у небо, колектив АВТЕК загадував спільне бажання - зустріти РАЗОМ ще не одну таку ж незабутню і яскраву річницю холдингу!

04.11.2011