Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Зерновози МАЗ

Після збору врожаю на перший план виходить питання про його транспортування. І кращими технічними засобами для цього є зерновози. Завдяки їх використанню будь-який підприємець зможе мінімізувати втрати зібраного або переробленого зерна, а також інших сипучих вантажів. На нашому сайті ви можете купити зерновоз МАЗ від офіційного дилера Мінського автозаводу в Україні

Для чого потрібні зерновози

Будь-який керівник сільськогосподарського підприємства знає, що зібрати урожай - це тільки половина справи. За статистикою, більша частина втрат зернових культур відбувається в процесі неправильних транспортування і зберігання.

Впоратися з першим завданням покликані машини для перевезення зернових культур (сипучого вантажу), які так і називаються - зерновози. Вони використовуються на всіх етапах збирання зерна, бобових, солоду та інших рослин. Завдяки експлуатації вантажівок для прибирання і перевезення врожаю підприємство зможе підвищити продуктивність праці і уникнути незапланованих втрат. Одними з кращих видів спецтехніки по праву вважаються зерновози МАЗ.

Особливості зерновозів МАЗ

Даний тип техніки виробляється спеціально для використання в сільськогосподарській галузі, і складається з тягача на шасі МАЗ і кузова для завантаження / розвантаження зерна. Для збільшення обсягів транспортованого вантажу рекомендується купувати МАЗ зерновоз з причепом. Такий автопоїзд відмінно впорається з покладеними на нього завданнями.

Купити зерновоз МАЗ варто сюди через наступні випадки:

  • Невибагливий в експлуатації і обслуговуванні;
  • Економне споживання палива;
  • Мінімальна витрата ПММ;
  • Кабіна тягача досить простора і комфортна.

Даний виробник пропонує широкий ряд вантажівок для збору врожаю, які відрізняються вантажопідйомністю, колісною формулою, типом кабіни, кузова і іншими характеристиками. З ремонтом МАЗа не буває проблем, оскільки в офіційних точках продажу зерновозів Мінського автомобільного заводу завжди в наявності необхідні запчастини. Купити зерновоз МАЗ - означає забезпечити себе надійною технікою, яка не підведе навіть в найскладніших умовах роботи.

Де купити МАЗ зерновоз в Україні

Якщо ви хочете замовити спеціалізовані вантажівки МАЗ для транспортування зернових культур, то можете зробити це в компанії «Автек», адже ми:

  • Офіційні дилери білоруського виробника;
  • Пропонуємо клієнтам якісний сервіс з обслуговування та ремонту в Києві і інших регіонах України;
  • У нас широкий асортимент техніки та комплектуючих матеріалів за доступною ціною;
  • Виконуємо гарантійне обслуговування, а також даємо дворічну гарантію на експлуатацію тягачів;
  • Здійснюємо онлайн-підтримку і консультуємо по будь-яких питань, що стосуються комплектації та купівлі вантажних автомобілів.

Робіть замовлення в компанії Avtek, і ми забезпечимо вас надійною технікою, яка не дозволить засумніватися в своїй якості. Купити зерновоз МАЗ в кредит або лізинг можна, зв'язавшись з відділом продажів по телефону +38 044 496-00-00.