Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Комунальна техніка Erdemli

Компанія Erdemli Makina заснована в Туреччині на початку 1980-х, сьогодні її комунальна техніка відома в багатьох країнах світу. Лінійка спецтехніки налічує безліч типів машин, більшість з них може одночасно виконувати кілька операцій. За рахунок цього прискорюється процес збирання, зменшуються витрати фінансових коштів, підвищується якість. Ми пропонуємо своїм клієнтам в Україні різні види дорожньо-комунальної техніки для прибирання дроги, злітно-посадкових смуг, рейок і інших об'єктів.

Яку спецтехніку пропонує Erdemli?

Споживачі мають можливість замовити для себе комунальну техніку з урахуванням своїх завдань, обсягів робіт і умов використання:

На шасі МАЗ. Встановлено обладнання для підмітання доріг, дорожньо-комунальна техніка може працювати одночасно з всмоктуванням сміття в спеціальну ємність. Для запобігання попаданню пилу в повітря є ефективні змінні фільтри, технічне обслуговування виконується в міру засмічення. Дорожня спецтехніка має електронну систему контролю і управління режимами роботи обладнання. Велика ємність бака істотно спрощує процес прибирання - зменшується кількість рейсів на полігони для утилізації зібраного сміття.
На шасі Ford Trucks. Автомобільне шасі відрізняється високою якістю і надійністю, вимагає мінімального уваги для підтримки в робочому стані. Експлуатаційні параметри техніки дають можливість монтувати накопичувальні ємності збільшеного обсягу. Ціна комунальної техніки Erdemli повністю відповідає якості, вкладені кошти швидко окупаються за рахунок підвищених технічних характеристик. Рекомендується для Києва і інших густонаселених міст.
Причіп. Комунальна спецтехніка Анамур агрегатується з усіма марками тракторів, має високу продуктивність і маневреність. Дорожньо-комунальна машина універсального призначення одночасно з сухим прибиранням може виконувати полив для зменшення запиленості. Це дуже важливо під час збирання прибудинкових територій.
Продаж обладнання від Avtek

Спеціальне обладнання компанії Анамур дає можливість своєчасно і якісно прибирати різні площі, в зимовий період часу комунальна дорожня техніка швидко консервується для мінімізації негативних процесів. Підготовка до використання виконується операторами, не потрібно складних заходів.

Менеджери компанії «Автек» надають технічну, економічну і юридичну допомогу в оформленні договору, пропонують купити один з декількох видів. Кожен покупець може підібрати для себе оптимальну техніку комунальну з урахуванням максимальної кількості індивідуальних чинників. Є кілька способів оплати, в тому числі можна купити комунальну техніку в кредит або лізинг. Умови і ціни - найвигідніші, в продажу є всі моделі з прейскуранта.