Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Pronar

Обладнання для тракторів PRONAR

У 1988 році засновано бренд PRONAR в польському місті Нарва в Підляському воєводстві. Організація світового рівня налічує більше 2 000 робочих місць, 7 заводів, які кожен день виготовляють майже 4 000 деталей. З самого початку власники компанії зосередилися на створенні різних профілів діяльності, і це їм чудово вдалося.

Основні характеристики та переваги PRONAR

Продукція польської компанії PRONAR успішно конкурує на світовому ринку протягом багатьох років. Виробник постійно й динамічно розвивається, споживачі високо цінують продукцію PRONAR за високу якість, впровадження інноваційних технологій та створення на їх основі сучасних продуктів. Інноваційність підприємств зробила цей бренд самостійним і незалежним.

У 2014 році компанія зробила крок назустріч змінам, створивши дослідний центр. Він контролює якість продукції, розробляє нові рішення і відчуває їх на міцність. У цьому процесі задіяно 180 інженерів та 70 конструкторів.

На сьогоднішній день її експорт виробляється в 60 країн, в тому числі в США, Нової Зеландії і в африканські країни. Дилерська мережа є в Україні, Росії, Скандинавських країнах і в усіх країнах ЄС.

Асортимент продукції PRONAR

Безперечно, асортимент виробника широкий, він виробляє обладнання та техніку для наступних сфер:

  • комунальна (підмітально-прибиральні машини, снігоочисники, косарки, причепи-цистерни та інша комунальна техніка Pronar);
  • автомобільна (причепи, сніговідвали, розкидачі);
  • лісова (трактори та причепи);
  • сільськогосподарська (трактори, причепи, кормозаготівельне, навісне обладнання, фронтальні навантажувачі та інша сільгосптехніка).

Компанія АВТЕК є офіційним дилером PRONAR на території України. Наш інтернет-магазин презентує продукцію відомого польського виробника, зокрема комунальну техніку Pronar. Ми більше 20 років займаємося продажем тракторів, пасажирського транспорту, вантажних автомобілів та іншої техніки спеціального призначення.

Крім цього ми реалізуємо запчастини для автомобілів, і завжди з радістю допоможемо Вам у виборі. Обираючи необхідне, Ви можете скористатися списком в нашому каталозі або натиснути на логотип торгової марки, яка Вас зацікавила.

У нас Ви з упевненістю можете купити необхідну комунальну техніку за прийнятними цінами, а також ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування. У Києві та ще в 17 містах по всій Україні у нас є станції обслуговування. Незаперечною перевагою для багатьох покупців придбання товарів у нас є можливість покупки в кредит або в лізинг.